Ostatnio napisane przez zipperPL

  1. zipperPL

    Android 2.1+ Ski Jump Giants

    Jeśli Android nie byłby kompatybilny to przecież gra by się nie zainstalowała. Poza tym na Wildfire S nie otrzymał starszej wersji od 2.1 (wymaganej przez gre). Na tym telefonie raczej nie odpalisz tej gry, ponieważ ma niewystarczająco wydajny układ graficzny.
  2. zipperPL

    Jak przywrócić standardowy ROOM w Xperia X10 Mini Pro?

    Jeśli robiłeś backup przez xRecovery to po prostu, wchodzisz do niego, wybierasz Backup and restore/Restore i wybierasz plik z backupem.
  3. zipperPL

    Jakiego macie PeCeta??;)

    Procesor: INTEL QUAD CORE i5-2400 4 x 3,1GHz, w TRYBIE TURBO BOOST 3,4GHz Pamięć RAM: DDR3 8GB 1333MHz (dual channel) Dysk twardy: 500GB SATAIII 7200RPM, 6Gb/s Zasilacz: 500W Karta graficzna (narazie niestety) Nvidia Geforce GT520 1024MB DDR3 Płyta główna: Asrock H61M/U3S3 B3 SOCKET 1155...
  4. zipperPL

    Android 2.3.5 na Xperie X8

    Może przed zmianą romu i bawieniem się w modyfikacje poczytasz troszkę o tym? Polecę Ci serie Weekend z Modowaniem, którą znajdziesz na android.com.pl (np. TO). Jeśli nie masz odpowiedniej wiedzy na ten temat możesz po prostu uceglić telefon, więc poczytaj.
  5. zipperPL

    nie działające gry na Desire HD

    Gdyby miał złą wersje Androida to nawet by nie zainstalował gry. Poza tym Desire nie jest nowy i oczywistością jest, że nie odpali wszystkich gier. Ma już troszkę starsze podzespoły w porównaniu do nowych telefonów. Z resztą... Asphalt 6 Supported devices: - HTC Desire HD - HTC Desire Z...
  6. zipperPL

    android 2.2

    Nie tyle możesz wrócić do poprzedniego romu tylko do tego, na którym robiony był backup. Jeżeli chcesz odzyskać gwarancje to musisz zainstalować oficjalne oprogramowanie, najlepiej przez programy producenta (np. Samsung KIES, Sony Ericsson Update Service itd) Sent from my U20i using Tapatalk
  7. zipperPL

    SE xperia mini pro - tylko napis

    Musisz wgrać oryginalnego softa przez SEUSa (Sony Ericsson Update Service). Przed tym naładuj telefon, potem go wyłącz i postępuj zgodnie z poleceniami w programie. Niżej masz link. Znajdź na stronie napis "Pobierz teraz". KLIK
  8. zipperPL

    NFS Shift problem

    AnDDroid - jeżeli pobierzesz wersję na słabsze telefony to odpalisz , ale będziesz miał same białe tekstury (brak OpenGL) , więc chyba nie ma sensu żebyś pobierał.
  9. zipperPL

    padnieta x10 mini

    Mi również dioda się nie świeciła , ale jakoś naładowało , więc tym się nie przejmuj. Podepnij na parę godzin i cały czas próbuj. Innej opcji nie masz
  10. zipperPL

    padnieta x10 mini

    Miałem tak na X8 brata podczas wgrywania oryginalnego softu przez SEUSa. Hmm co ja zrobiłem wtedy ? Z tego co pamiętam to podłączyłem do ładowania na jakąś godzinke-dwie i potem próbowałem jeszcze raz aktualizować soft SEUSem lub PC Compation. Najlepiej pobierz tego PC Compation bo może się...
  11. zipperPL

    No Root Screenshot It

    No Root Screenshot It v2.04 opis Aplikacja do robienia screenshotów dla osób , które nie chcą integrować w system (standardowo wymagany jest root , natomiast ta aplikacja tego nie wymaga). info Producent: Edward Kim Rozmiar: 566.39 KB Rozszerzenie: apk screeny...
  12. zipperPL

    Zręcznościowe Android 2.1+ Jenga v1.182 ᴄʀᴀᴄᴋᴇᴅ + ARMv6

    Jenga v1.182 ᴄʀᴀᴄᴋᴇᴅ + ARMv6 opis Popularne klocki jenga na Androida. Piękna oprawa graficzna , świetna fizyka i oczywiścia możliwość gry na dwóch. info Producent: NaturalMotionGames Ltd Rozmiar: 25.8 MB Rozszerzenie: apk Testowane na Xperia Mini Pro CM7 Android 2.3.3 ...
  13. zipperPL

    Gangstar: Miami Vindication dla x10 mini QVGA

    Musisz mieć roota , żeby odpalić Chainfire. Nie ma innego sposobu
  14. zipperPL

    Gangstar: Miami Vindication dla x10 mini QVGA

    Najpierw przeczytaj co trzeba zrobić aby gra dobrze działała. Potem instalujesz plik .apk i odpalasz grę lecz nie pobierasz plików na karte SD , więc gdy o to poprosi kliknij NIE. Utworzy to folder gry na karcie pamięci w folderze /gameloft/games. Potem wrzucasz pliki na karte SD do tego...
  15. zipperPL

    Gangstar: Miami Vindication dla x10 mini QVGA

    To wersja na QVGA [240x320] , a w swifcie masz HVGA (320x480). Poszukaj na forum tej drugiej wersji może ktoś wrzucał.
Top