Ostatnio napisane przez X-player01

  1. X-player01

    Sony Xperia XA1, czy jakiś Xiaomi? (kwiecień 2O18)

    Będzie ? ale xrn4 będzie masakrycznie tańszy ?
  2. X-player01

    Sony Xperia XA1, czy jakiś Xiaomi? (kwiecień 2O18)

    Sony Xperia XA1 - wg recenzji zaskakująco dobry telefon (tj. sony ma strasznie złą opinię ostatnio z racji na przekłamaną wodoszczelność i odklejające się ekrany, więc tym trudniej żeby ktokolwiek polecał od nich telefon - a jednak ten jest dobry!), jak chcesz 5 cali to z tej grupy powinien...
  3. X-player01

    Dziwne zachowanie telefonu

    jesteś pewny, że chodzi o WiFi/Bluetooth, a nie USB? Spróbowałbym sprawdzić, czy slot USB i np. słuchawkowy nie jest zanieczyszczony lub zawilgocony i osuszyłbym go sprężonym powietrzem (w puszce kupisz nawet w Rossmanie). Co do drugiego objawu, to wygląda jakby dotyk sam "klikał", może to być...
  4. X-player01

    Meizu Pro 7 czy Nubia z11?

    Niestety nie pomogę. Już kupiłem zrootowany, więc nie zastanawiałem się nad problemem.
  5. X-player01

    Meizu Pro 7 czy Nubia z11?

    Mam Nubie ale z17. Jest moc. Niestety nie ma globala, więc należy ratować się innym softem. Sam mam Resurrection Remix, ale sprawdzałem również Mokee i było ok. Teraz opracowują również Flame (jest już beta, ale podobno mega niestabilna). Sam się zastanawiałem nad Pro 7, ale padło na z17...
  6. X-player01

    Fotografia Jaka lustrzanka do 2500

    Najpierw sprecyzuj, ile jesteś skłonny wydać na sprzęt foto i czego się po tym sprzęcie spodziewasz. Czy będzie to tylko fotografia, czy chcesz kręcić od czasu do czasu filmy w HD, 4K, timelaps. Może chcesz zostać youtuberem... :D Ważne też jak bardzo jesteś zamiłowanym fotografikiem bo szkoda...
  7. X-player01

    Samsung galaxy s7 edge lub s8/s8+

    To jest błąd fabryczny, akurat ja nie natrafiłem na taki problem no to mi się wydaje, że nie ma sensu wydawać kasy na nowy wyświetlacz bo to w niczym nie przeszkadza :P
  8. X-player01

    Przekazywanie SMS na inny numer?

    ^ up - jest techniczna możliwość przekierowania SMSów, ale niestety ta usługa nie jest dostępna w polskich sieciach.. SMSy możesz przekierować każdą aplikacją typu "SMS forwarding" na Androidzie, ALE... telefon z taką aplikacją musi być cały czas włączony :emoji_grey_exclamation: w...
  9. X-player01

    Jaki operator na kartę do taniego Internetu?

    Nowy Plush - Pełny No Limit + 10GB + Socjal Media za 25zł. Dodatkowo cenę można bez problemu obniżyć za pomocą promocji "5 doładowanie gratis". W przypadku przeniesienia numeru pierwsze 3 miesiące są z rabatem 50%, więc płacimy 12,50zł ;)
  10. X-player01

    Jaki tablet 300 - 500 zł

    Lenovo TAB2 A7-10F 7" (59442866) w Morele.net Polecam go osobiście posiadam i idealny tablet do neta , muzyki czy e-booku, w gry też można pograć, no ale umówmy się - to jest tablet za 300 zł ;)
Top