Ostatnio napisane przez wojtek_777

  1. W

    Szkło hartowane na telefon

    Nie korzystam ze szkła hartowanego i przez cały czas wymęczyłem 4 telefony xD Jeden uderzeniem kamieniem, drugi petardą, trzeci grillem, a czwarty miał eko-kąpiel w pralce
  2. W

    Jakie aplikacje do pomiaru kroków?

    Podobno ta z Xiaomi jest okej. Ktoś to testował?
  3. W

    Telefon do 800 zł z w miarę dobrym aparatem (maj 2O18)

    Byłem posiadaczem moto g5s plus i z całego serca nie polecam: słabej jakości ekran, software ma problemy ( szczególnie z pamięcią i nikt nie wie jak to rozwiązać oprócz zmianą go).
  4. W

    case/etui do Samsung Galaxy s8 Plus

    Ja od zawsze używam etui firmy Spigen, które kupisz za jakieś 60 zł. Nie spotkałem się z czymś lepiej wykonanym ;)
  5. W

    Xperia Z2 - zrobienie Roota

    Xperia Z2 model D6503 system 6.0.1 nr komplikacji 23.5.A.1.291 Jakby co temat nie ogarnięty :-(
  6. W

    Xperia Z2 - zrobienie Roota

    debudowanie mam cały czas włączone, telefon podpięty, włączony, klikam w to i mam taki proces - tylko pytanie brzmi czy tu jest wszystko dobrze zrobione:
  7. W

    Xperia Z2 - zrobienie Roota

    z tym flashtool już problemu nie ma robi sie ładnie bez jakiś błędów, teraz próbuje rozkminić ostatnią czynność - te .cmd ...
  8. W

    Xperia Z2 - zrobienie Roota

    niestety! dostęp do roota nie jest prawidłowo zainstalowany na tym urządzeniu ?? Ale jest postęp: Flashtool - robi się idealnie przechodze teraz do folderu Recovery_for_MM575-291 kilkam install i na moje oko powinno się coś zainstalować na tel, ale nic w nim nie widze, zauważyłem...
  9. W

    Xperia Z2 - zrobienie Roota

    Możliwe że sie udało :-P Zainstalowałem tak jak w opisie AutoMapa v4.0.0.1606 PL Android Root, lecz licencje mam tylko na 7 dni , czy po 7 dniach będzie chodzić normalnie ?
  10. W

    Xperia Z2 - zrobienie Roota

    tyle ze naciskam przycisk FLASH to mi wyskakuje: i tu tego nie umie rozkminić, już kombinowałem tel włączony, wyłączony, podłączony, odłączony...
  11. W

    Xperia Z2 - zrobienie Roota

    tego flasha za chiny nie zrobie :-P
  12. W

    Xperia Z2 - zrobienie Roota

    nie ogarne tego ... :-/ Root dla Lollipop bez użycia komputera na zablokowanym bootloaderze robie tak jak na 2 filmie i nie da sie zrobic tego flash , plik tworzy sie do FTF , flash go otwieram ale nie mam tej calej listy jak na filmie ... i u mnie wygląda to tak:
  13. W

    Xperia Z2 - zrobienie Roota

    Witam posiadam Z2 z Androidem 6.0.1 może ktoś mi pomóc zrobić Root, by móc zainstalować Automape? Z góry wielkie dzięki
  14. W

    Komunikat: "Żądanie logowania" - co z tym zrobić

    Witam mam telefon Samsung Galaxy S5 od kilku dni i wczoraj pojawił mi się na ekranie komunikat: "Żądanie logowania" - wyświetla się on na ekranie blokady i na górnym pasku (taki trójkąt z wykrzyknikiemn) i nie da się tego wyłączyć, ani też skasować. Przy tym komunikacie wyświetla się jest ikonka...
Top