Ostatnio napisane przez unknow

  1. U

    Kto napisze ostatni post wygrywa !

    dobry żart :asd
  2. U

    Kto napisze ostatni post wygrywa !

    Wałek :P Jestem ostatni.
  3. U

    Pytanie odnośnie neostrady.

    Wyjaśnij mi proszę o co Ci chodzi z terminem skonfigurowanie :) Jestem w tym łysy bo tego nie instalowałem ;)
  4. U

    Pytanie odnośnie neostrady.

    No więc tak mam jedno konto. Korzystam z niego ja i mój ojciec. Odkąd ojciec zacząl z niego korzystać zrobił sie syf na pulpicie a jemu są potrzebne te dokumenty. Więc chciałbym stworzyć nowe konto tak żeby na obu działał internet;)
  5. U

    Pytanie odnośnie neostrady.

    Więc tak. Mam pytanie mam póki co jedno konto użytkowników i chciałbym założyć drugie. I teraz czy można tak zrobić by z jednego profilu neostrady korzystać na dwóch kontach. Tzn chodzi mi o to że nie równocześnie tylko tak by np. konto Admin było włączone i dział internet a potem wylogowuje się...
  6. U

    Walnij głową w klawiaturę i zobacz co ci wyszło xD

    6 7y65hhynh :D
  7. U

    LG Shine - problem z aplikacjami Java

    Z tego Co wiem to się nie da nic grzebać w softach bo to nic nie pomaga ;) LG jest wyjątkowo nie przystosowanym telefonem do jakiego kolwiek moddingu :)
  8. U

    Jak rozpoznać rozdzielczość instalki?

    Moja rada wyłącz Avasta na czas pobrania pliku. Powinno pójść ;)
  9. U

    Śmieszne filmiki z Youtube i innych stron [Bez komentarzy]

    Krótki film o czytelniczkach Bravo Girl Film przedstawia najlepsze listy które ukazały się tym magazynie :P
  10. U

    Samsung Avila, LG KP500 Cookie czy Samsung S3650 Corby?

    Hmmm ja słyszałem że Avila ma kiepski odtwarzać jeżeli preferujesz muzykę i proste menu to polecam Samsunga Corby . Ale wybór należy do Ciebie ;)
  11. U

    Pudzianowski vs. Najman - kto wygra ?

    A ja mam spostrzeżenie że po weekendzie wszyscy będą znawcami mma :D
  12. U

    Wszystkiego Najlepszego PawlakPL

    Ja również dołączam się do życzeń:D Heh panowie może mała zrzutka na Htc Touch Pro dla Pawlaka?:P
  13. U

    Tekst Uwagi z dziennika :)

    ja w czasach gimnazjum dostałem uwagę ,, Wypale jej z bańki za tą dwóje - tekst do pani M . Kowalskiej"
  14. U

    Wszystkiego Najlepszego matrix6020

    Również dołączam się do życzeń ;) Najlepszego!^^
Top