Ostatnio napisane przez telefon24

  1. telefon24

    Telefon z androidem do 400 zł

    W tej cenie ciężko będzie coś sensownego znaleźć ale może LG L5? Jeśli ma być nowy.
  2. telefon24

    Szukam telefonu 200-400zł

    HTC Wildfire S: dotykowy, wifi, pracuje na androidzie jelly bean. Bardzo fajny telefonik i dostaniesz w tym przedziale cenowym :)
  3. telefon24

    Komunikatory Android 2.2+ TweetCaster PRO for Twitter

    ładnie się zapowiada ;)
  4. telefon24

    Nowy smartfon z Androidem do 700zł

    samsung galaxy ace 3 spokojnie zmieścisz się do 700 zł :)
  5. telefon24

    Problem co wybrać

    WP a Android to dwie różne sprawy - może dla niektórych Android będzie lepszy ale inni bardzo cenią sobie Windowsa - wszystko zależy od indywidualnych upodobań. Racja- Android ma wiecej aplikacji, ale co z tego jak i tak większość kupujących pokusi się o nowość na rynku ;)
  6. telefon24

    Samsung Galaxy Trend Plus vs Alcatel One Touch Idol Mini

    Zgadzam się - w tej cenie to całkiem dobra opcja, ale zawsze można znaleźć lepszą :)
  7. telefon24

    Alternatywa dla SGSII?

    Zgadzam się z poprzednikiem ;) Sony Xperia SP będzie najlepszym wyborem. A może napiszesz na czym Ci najbardziej zależy w telefonie?
  8. telefon24

    Samsung Galaxy Trend Plus vs Alcatel One Touch Idol Mini

    Jakbyś mógł napisać - na czym w telefonie najbardziej Ci zależy - jakie funkcje najbardziej Cię interesują - byłoby łatwiej rozwiązać problem ;)
  9. telefon24

    używany HTC Sensation czy nowa Lumia 520

    Racja Lumia ma mniej pamięci, ale fakt faktem - oba te telefony mają małą pamięć więc i tak czy siak nie poszalejesz z aplikacjami :)
  10. telefon24

    WM6 Paczki gier 480x800 (Omnia2, HTC HD2) [WVGA]

    Podbijam. Też mi się przydadzą.
  11. telefon24

    Problem Xperia J

    Kiedyś w HTC też mi się tak robiło, ale po prostu usunęłam wszystkie aplikacje i zainstalowałam od nowa - pomogło.
  12. telefon24

    Zręcznościowe Android 4.0+ LEGO Ninjago REBOOTED

    O ile ja się w ta grę nagrałam :) Niesamowicie zabija czas
  13. telefon24

    Turniej, zawody czy jak tam chcecie.

    To co Panowie, gramy? :)
  14. telefon24

    Telefony z najlepszym aparatem

    Sony Xperia Z1 ma genialny aparat! W pomieszczeniu jak w świetle dziennym robi naprawdę dobre zdjęcia. Przekonałam się bo od 2 tygodnie testuje ten telefon :)
  15. telefon24

    Najprostsze wyjmowanie / wkładanie karty SIM. Jaki telefon?

    We wszystkich Samsungach ta czynność jest bardzo prosta i szybka.
Top