Ostatnio napisane przez Sonixx

  1. Sonixx

    MP3 Hity Lata 2O10

    Hity Lata! [MP3] opis Hity Lata 2O10 Rozmiar: 38,5 MB Rozszerzenie: .mp3 Rozdzielczość: ---- Dodatkowe info: 2O10!! Base Attack feat Jay Delano - Love & Music (Mondo Remix) .mp3 Discovibez - Seniorita (Daan'D 'Summer Mix).mp3 Flo Rida Ft. David Guetta - Club Can't Handle Me.mp3 Good Vibe...
  2. Sonixx

    WM5, WM6 Palringo (multikomunikator)

    Mi sie nie laczy wgl ,Mam w orange ustawiony jest tel , a jak wlaczam to mi nie wyskakuje poloczenie:niepewny:
  3. Sonixx

    Kto napisze ostatni post wygrywa !

    Przykro mi :]
  4. Sonixx

    HTC DUAL TOUCH motyw

    Nie Masz racji wystarczy w dzisaj wylaczyc Orange zmienic na HTC HOME ;)
  5. Sonixx

    S2u2

    Witam mam pewien problem z tym S2U2 jak zrobic hotkeya? czyli np chce go zablokowac jakims przyciskiem a nie czekac
  6. Sonixx

    Tapety na zamówienie/przycięcie...

    Ja poproszę o ile mozna z Nickiem " Sonixx " taką lub jakies fajne tło typu Przykład : " http://c.wrzuta.pl/wi5831/01d1d91700253b034a604b03/0/hemp%20gru " jak kolega powyżej :)
  7. Sonixx

    WM6 TouchFlo 3D™

    Theme fajny tylko mi nie działa i teraz jak sie usuwa to sie usuwa i usuwa.. musze wyczyscic cała pamięc .Nie polecam go instalowac na HTC Touch Dual :negatyw:
  8. Sonixx

    Siberian Girls v1.4 [QVGA]

    HeroCraft Siberian Girls HeroCraft Siberian Girls (EXE) Producent: HeroCraft Rozmiar: 2756 Rozszerzenie: EXE Rozdzielczość: 240x320 (QVGA) screeny download link niżej haslo www.gsmx.pl um RAR.
Top