Ostatnio napisane przez secret_myth

  1. secret_myth

    Szkło hartowane na telefon

    H9 to maksymalna twardość w skali Wolfa-Wilburna (ołówkowy tester twardości), a nie Mohsa. Zwykłe szkło hartowane jest w rzeczywistości twardsze od stali (3x w skali Vickersa). P.S. Wszystkie szkła są produkowane w Chinach, więc wystarczy umieć Aliexpress.
  2. secret_myth

    HTC 10 - optymalizacja grafiki

    Sytuacja ma miejsce tylko na gównianym SimCity. Pisałem na help desk ale tam nawet się nie orientują w specyfikacji telefonów. Pierdzielą o zaawansowanej grafice i "porządnym" telefonie do tego. Jak im napisałem że HTC jest o wiele potężniejszy od Xperii to odpisali że przekażą dalej. Raz mi się...
  3. secret_myth

    HTC 10 - optymalizacja grafiki

    Właziłem w aplikację - wybrane opcje brak optymalizacji baterii, wszystkie (mam taką nadzieję) oszczędzacze wyłączone. O dziwo dzieje się tak na jednej apce. Reszta jest ok a nawet o niebo lepsza. Jeśli nie będzie pomysłów przez parę dni to proszę o zamknięcie tematu i srał to pies.
  4. secret_myth

    HTC 10 - optymalizacja grafiki

    Witam Zauważyłem ostatnio że mając 2 te same gry na różnych telefonach (w tym przypadku HTC 10 i Xperia T3) mam gorszą grafę w przypadku HTC. Tzn np na Xperii są cienie, wszystkie animacje obiektów itp a na HTC jest to okrojone. Grzebałem już gdzie się da, wyłączyłem oszczędzanie baterii...
Top