Ostatnio napisane przez rocky17

  1. rocky17

    Przekręć nick usera wyżej!

    smród xD
  2. rocky17

    Ludovic Obraniak

    Co sądzicie o nowym "reprezentancie Polski" ?? według mnie to dobry gracz chociaż wcześniej o nim nie słyszałem.. :D zaliczył wymarzony debiut w kadrze i czekamy na więcej takich meczów :D
  3. rocky17

    Co sądzicie o Antonio Valencia ?

    Bardzo dobry zawodnik świetna technika, szybkość itp. jest to bardzo dobry zakup SAF-a.. :D
  4. rocky17

    Obrazek Bug - Fifa 09

    W FIF-ie 09 jest pełno takich błędów np. piłka przelatuje przez poprzeczke itp. a ja jak kiedyś wykonywałem rzut wolny z około 20 metrów to drużyna przeciwnika była za moją bramką a ja strzelałem na samego bramkarza który stał tak jakby był mur :D
  5. rocky17

    Wszystkiego najlepszego exden !

    najlepszego ;)
  6. rocky17

    Heroes III czy Heroes V?

    ja także jestem za H3 a zwłaszcza z dodatkiem WOG... jest to świetna gra. w H5 dużó nie grałem ponieważ nie spodobały mi się ;)
  7. rocky17

    Gra "Might & Magic 2" - problem z dźwiękiem.

    ja miałem taki sam problem w noki.. dało się grać w pinbala gdy był wyłączony dźwięk a gdy włączony to gra się ścinała i nie dało się grać ;/ według mnie to wina telefonu bo ja wtedy grałem na 2610 :D
  8. rocky17

    MP3 Dzwonek, którego niesłyszą ludzie powyżej 20lat??

    TEEn BUZZ 2 TEEN BUZZ 2 Piszczący dzwonek. Każdy wie o OCB. xD xD 4shared.com - online file sharing and storage - download Teen-Buzz(2) gsmx.pl.mp3 Linki sprawdzone (06.07.10r.) przez DawidDS
  9. rocky17

    Wszystkiego najlepszego malymakar!

    Wszystkiego najlepszego :D Dzięki...
  10. rocky17

    Zabawa xD

    2.Potrzebowałem Miskę/a płatków zbożowych
  11. rocky17

    Klub vs klub

    Zagłębie Lubin Liverpool vs Manchester United
  12. rocky17

    Jesteś czy nie jesteś?

    tak jesteś gej*m??
  13. rocky17

    Ile wiesz o CS!

    ile wiesz o counter strike? Twój wynik: 40/110 Dziękujemy za wypełnienie testu. Twoja pozycja: 1510 xD
  14. rocky17

    Jak wydłużyć czas pacy telefonu

    Nie zużywać energii czyli mało grać na nim Żeby dłużej trzymała to ładować ją wtedy gdy jest w 100% rozładowana
  15. rocky17

    Przenośny Xbox 360

    Przenośny Xbox360 Przenośne konsole mają jedną, znaczącą cechę i przez to sporą przewagę nad stacjonarnymi - mobilność właśnie. Minusy to oczywiście brak dużego ekranu, a co za tym idzie, mniejsza wygoda zabawy. Ale jeśli za projekt bierze się Ben Heck, którego świetne modyfikacje są znane na...
Top