Ostatnio napisane przez przemekmax

  1. przemekmax

    Serwery SA MP

    owszem lecz teraz jest już nowy Head Admin i takie numery się już nie powtórzą
  2. przemekmax

    Serwery SA MP

    HostName: Solair Roleplay v8 Address: 94.23.60.218:7777 Players: 30/ 72 Ping: 88 Mode: Solair RP v7.1 Map: San Andreas Solair Roleplay to pierwszy na świecie serwer RP wykorzystujący mapę nie stworzoną przez Rockstar Games. Serwer działa już od 26 marca, utrzymując cały...
  3. przemekmax

    Userbary na zamówienie

    Proszę o Usebard w TYM typie z napisam Solair RP i jeszcze jeden z Edoardo_Torres jeśli można
  4. przemekmax

    240x400 Różne {Bez ściągania}

    Obrazki działają 🆗 by koko5329 18.05.12r.
  5. przemekmax

    Sim Lock Nokia 6151 oraz Samsung GT-B2700 Solid

    dodam że do Samsunga mam Kabel i Bluetooth do Noki 6151 Bluetooth do Noki 6020 Nic
  6. przemekmax

    Sim Lock Nokia 6151 oraz Samsung GT-B2700 Solid

    Jak zdjąć Sim Locki z tych telefonów: Nokia 6151 Samsung GT-B2700 Solid Nokia 6020 ((jeśli się chce komuś szukać ale to już tylko przy okazji)) Z góry dziękuje :rolleyes:
  7. przemekmax

    Solid b2700

    Oki mam Już Mojego Samusnga Solid Ma niezły głośnik karta 2gb z Noki śmiga :autko: tylko z tą Javą problem bo przeczytalem 100etki poradników i nic :( Jak by ktoś napisał jakiś Celujący poradnik do Javy to Najleprzy tal na świecie http://www.youtube.com/watch?v=yGTBJBE2Dxo&feature=related...
  8. przemekmax

    Solid b2700

    Mam Nokie 6151 i brat chce zamienić się ze Mną na Samsung Solid Czy warto???
  9. przemekmax

    Tapety na zamówienie/przycięcie...

    o sory Ari ale 128x160 Tapetę windowsa z napisem Przemekmax Jakiegoś Gangstera z napisem Przemekmax I jakąś furkę Low-Rider napisem Przemekmax oczywiście wszystkie na 160x128 .
  10. przemekmax

    Tapety na zamówienie/przycięcie...

    Tapetę windowsa z napisem Przemekmax Jakiegoś Gangstera z napisem Przemekmax I jakąś furkę Low-Rider napisem Przemekmax oczywiście wszystkie na 160x128 .
  11. przemekmax

    Jak kończy Audi R8 jadące 180km/s

    Ładne autko zawsze Karoserie można opylić xD wkońcu miękko w ryżu wylądowało
  12. przemekmax

    Nokia 6151

    Co sądzicie o tym telefoniku czy bujać sie nim czy się schować i zbierać na nowy .
  13. przemekmax

    Nokia 5200 [Opinie]

    Bawiłem się kolegi nokią 5200 ekran masakra ciągle się rozmywa w kamerce itp. Podczas grania w gry dzwięk słaby i ten głupi ekran pozatym bez zarzutu .
  14. przemekmax

    Obudowy

    kup obie obudowy jak rozwalisz 1 'dną to zamontujesz 2'gą
  15. przemekmax

    Tapety na zamówienie/przycięcie...

    Proszę o fajne tapety o tematyce GTA i jakieś męskie Z napisem Przemekmax 128x160
Top