Ostatnio napisane przez ProZack

  1. ProZack

    Co kupić: Huawei Mate 20 Pro vs Samsung Galaxy Note 9

    Jakiekolwiek notatki, ekran, głośniki, jack 3.5mm, nagrywanie wideo/audio ---> Samsung Galaxy Note9 Aparat foto ---> Huawei Mate 20p Skoro uważasz, że używałbyś rysika to brałbym Note9. Imo Mate20P nie ma takich kontrfeature'ów (można tak powiedzieć? xd) by przechylić szalę z S Penem.
  2. ProZack

    Jaka aplikacja do odtwarzania muzyki z YouTube w tle?

    Czy jest jakaś aplikacja w sklepie play która pozwala na słuchanie muzyki na telefonie z yt'a przy wyłączonym ekranie? (Po za 'stream' który tego nie umożliwia i OG YT)
  3. ProZack

    Telefon na kartę nano SIM - jak przyciąć?

    Można przyciąć lub jak wyżej piszą. Ja zrobiłem ten 1 sposób są poradniki na yt itp. Ale nie z każdą kartą jest to możliwe, pamiętam, że ze starymi kartami z T-Mobile się nie dało i trzeba było płacić za duplikat.
  4. ProZack

    Jak przenieść kontakty i smsy z Samsunga Galaxy Core Plus do Galaxy S7?

    Kontakty powinny się zsynchronizować z kontem Google, po zalogowaniu na to samo konto na drugim telefonie automatycznie pobierze kontakty
  5. ProZack

    Jaki telefon do 2500 zł (nowy, na raty, maj 2O18)

    Popieram - telefony lg z wyższej półki to świetne telefony ;)
  6. ProZack

    Jakie aplikacje do pomiaru kroków?

    Ja używam apki o nazwie Krokomierz i jest w dechę - pokazuje kroki, spalone kalorie, dystans jaki pokonałem w kilometrach i czas jaki poświęciłem na chodzenie :) i dopasowuje krok do płci i wzrostu, u mnie jest to ok 70 cm. - mierzyłem i się zgadza :P
  7. ProZack

    Jaki telefon do 1500 zł (maj 2O18)

    Mam podobny dylemat i poważnie rozważam Huawei p20lite. Wcześniej myślałem nad mate 10lite ale odpuściłem S7 też podziękowałem, bo siostra miała i jakoś średnio zadowolona, bardzo przerywał połączenia, jakby poza zasięgiem
  8. ProZack

    Reklamacje - wszystko co powinieneś o nich wiedzieć

    Trochę przydatnego info na temat reklamacji :) Kupiłem produkt X stacjonarnie, nie działa/nie podoba się/nie chcę goDupa zbita - sprzedawca NIE MA ŻADNEGO OBOWIĄZKU natychmiastowo przyjmować zwrotu towaru. Jeżeli to robi, robi to z dobrej woli. Może przy tym posłużyć się dowolnymi kryteriami -...
  9. ProZack

    Prędkości internetu LTE w Play

    Mała wieś ok. 30 km od Krakowa :) jest nawet dobrze.
Top