Ostatnio napisane przez polop000

  1. polop000

    Samsung Galaxy s9+ - zdjęcia Live Focus z normalnego aparatu?

    Nie ma takiej opcji ale po zrobionym zdjęciu możesz w galerii wybrać chyba które chcesz. Bo i tak robi dwa na raz
  2. polop000

    Samsung Galaxy Note 8

    Ale podobno z tego co widać w sieci będzie się tylko różnił funkcjami rysika i baterią większą
  3. polop000

    Samsung Galaxy Note 8

    Hej Wrzucam kilka fotek z nota8 aparat tylni 12+12 mega piksli
  4. polop000

    Logiczne Zagadki po Polsku

    Z ciekawych quizów polecam quiz house ma bardzo ciekawe kategorie
  5. polop000

    Strategiczne MARVEL Avengers Academy

    MARVEL Avengers Academy Marvel Avengers Academy to opracowana z myślą o systemie Android mobilna strategia ekonomiczna. Gracz wciela się w dyrektora szkoły do superbohaterów i do jego obowiązków należy ustalanie planu zajęć, zarządzanie internatem, rozwiązywanie problemów emocjonalnych uczniów...
  6. polop000

    Zręcznościowe Chameleon Run

    Chameleon Run Zippyshare.com
  7. polop000

    Xiaomi gdzie zamówić?

    Jak telefon jest kupiony przez jakiś sklep internetowy w Polsce gdzie kosztuje odpowiednio więcej to z serwisem gwarancyjnym nie ma problemu. Trwa to kilkanaście dni urządzenie nie opuszcza kraju. Jeśli jest kupiony z oferty janusza z alledrogo to gwarancja najczęściej jest honorowana w żółtym...
  8. polop000

    Rozrywka Czy Tubemate może zastąpić Youtube, czy nie?

    Hmm. Osobiście wolę jutuba w dobie gdzie internet mobilny kosztuje grosze transfer danych już nie jest takim problemem jak kiedyś. Tubemate używałem tylko do pobierania teledysków bo było wygodniej z fona przerzucić na kompa niż z kompa ściągać. Ale moim osobistym zdaniem aplikacja od Googla...
  9. polop000

    Logiczne Cube Escape: The Cave 1.2

    Cube Escape: The Cave 1.2 Stary człowiek zamierza odwiedzić tajemniczą jaskinię. Znajomemu gościowi przyda się pomoc zanim zaczniesz zchodzić coraz głębiej w Rusty Lake. Naciskaj strzałki, aby poruszać się wewnątrz sześcianu. Aby wejść w interakcję z obiektem, dotknij miejsca, w którym się...
  10. polop000

    Przygodowe Pokemon GO

    Pokémon GO 0.59.02 Dołącz do trenerów na całym świecie. Wersja .................: 0.59.02 Ostatnia aktualizacja ..: 28.03.2O17 Wymagania ..............: Android Ocena ..................: 4/5 Rozmiar ................: 88,86 MB Cena ...................: Darmowa INFO OD UPLOADERA:Min: Android...
  11. polop000

    Co zrobić żeby "ożywić" forum?

    wódka dobra na wszystko
  12. polop000

    CNK - Trochę bliżej GT #01

    Czy wojop dalej płacze ?
  13. polop000

    Kto napisze ostatni post wygrywa !

    Terlik no niestety. Nie ma nas nie ma życia
  14. polop000

    Jaki ROM na Galaxy S2 aktualnie polecacie? :)

    polop000 z małej litery ;D wiem ze chcesz mi tym okazać szacunek ale z małej lepiej wygląda :P jeśli chcesz być poprawny gramatycznie zacznij od Kolega polop ;* CNK: Jest z dużej bo to początek zdania ;)
  15. polop000

    W tym miejscu ustalamy szczegóły co do przeprowadzonych konkursów

    no w końcu ktoś mnie poparł hejterzy xD ze co niektórzy boją sie uceglić fona nie moją wina ja sie lubie bawić w testy
Top