Ostatnio napisane przez Owczarz3

  1. O

    Problem z multiplayerem

    Ale chcę grać z kolegą w sieci lokalnej, na htc magic działa...
  2. O

    Problem z multiplayerem

    Witam, mam problem z multiplayerem w grach polarbit-u/a, takich jak np. Raging Thunder, aby zagrać w local network trzebe mieć aktywne wifi, tylko jak to zrobić?
  3. O

    Poszukuje nawigacji po współrzędnych

    Czy znacie jakąś nawigacje na s60v5 (Nokia c6), która pozwoliła by nawigować po morzu, mam na myśli jedynie wyznaczanie obecnego kursu i kursu do celu (współrzędne geograficzne), nie musi zawierać map.:)
  4. O

    nokia c6

    Ja brałem w plusie, a co do telefonu, zauważyłem że bateria trzyma strasznie krótko, w xplorze pisze że taktowanie procka to 434, w noki 5800 to niecałe 200, ale tam procek się podkręca, do ile tego już nie wiem? Bateria trzyma jeden dzień; lol , poza tym problem z obsługą drobnych...
  5. O

    nokia c6

    Przed chwilą dostałem ten telefon, muszę przyznać że działa płynnie, wyświetlacz oporowy, ale wystarczy tak ciężko położyć palec, jest dość czuły. Wysuwana qwerty działa świetnie, podświetla się w ciemności, dzięki czujnikowi oswietlenia, super wypasiony telefonik. Jedynie zestaw słuchawkowy...
  6. O

    Pojawi się szybszy Bluetooth dla telefonów

    Pomyłka. Bluetooth 2.0 do dziesięciu metrów (sprawdzaliśmy z kolegami i działa maksymalnie do 8 metrów). Pomysł z zasięgiem super tylko że boje się w takim razie że będzie mocno promieniował a co za tym idzie baterię zżerał.
  7. O

    Czy 8GB wejdzie do N73???

    Mam Nokię n73 i kartę 2 gb muszę powiedzieć że z prędkości wcale nie jestem zadowolony za to gdy wyjąłem kartę telefon znacznie przyspieszył. Myślę że kupno 2gigowej karty to maksimum jak na n73
  8. O

    Piszemy do tysiąca jak zginął krecik

    usiadł z szalikiem arki w sektorze legii
  9. O

    Chińska Gra

    bo nie jest kwadratowa. Dlaczego gsmx pisze sie gsmx a nie gsmiks?
  10. O

    Nokia n73 Wlan?

    W takim razie jeszcze jedno pytanie Czy można wyłączyć tą migającą diodę na obudowie? _________________________________________________________ A gdyby wgrać do mojej nokii soft z n73 ME to telefon zyskał by odtwarzacz i w ogóle?
  11. O

    Nokia n73 Wlan?

    Ponawiam pytanie: Widziałem na allegro że nokie n73 są z Wlan oraz bez. Ja mam taką bez "Wi Fi" Tylko pytanie mam: Czy to zależy od wersji telefonu czy wersji softu? Bo myślałem że nokia n73 jest jedna a nie kilka wersji.
  12. O

    Nokia n73 Wlan?

    Widziałem na allegro że nokie n73 są z Siecią Wlan oraz bez. Ja mam taką bez "Wi Fi" Tylko pytanie mam: Czy to zależy od wersji telefonu czy wersji softu? Bo myślałem że nokia jest jedna a nie kilka wersji.
  13. O

    byłeś tam czy nie byłeś?

    Nie byłe/aś na statku?
  14. O

    plemiona i inne gry przeglądarkowe

    22 Świat i 26
  15. O

    Bransoletka Wibracyjna Bluetooth

    Fajny gadżet ale jak we tłumie nam zabrzęczy że na 5m uciekł fon to zanim to odczujemy to złodzieja już nie złapiemy.
Top