Ostatnio napisane przez morfx

  1. M

    Samsung Theme Designer

    Samsung Mobile Innovator - Samsung Developer program for Windows Mobile, Java and Android Linki sprawdzone (19.05.11r.) //morfx
  2. M

    Jaki telefon ? ;d

    a ja polecam samsunga wave a jeśli sie uparłeś na tego androida to biedz milestone naprawde dobry telefon ;)
  3. M

    London at night

    przeklej.pl - london at night .smt. Wrzucaj i ściągaj filmy, muzykę, obrazki i inne pliki z przeklej.pl Linki sprawdzone (19.05.11r.) //morfx
  4. M

    Black HD (Samsung Wave)

    przeklej.pl - gsmx co by morfx .rar. Wrzucaj i ściągaj filmy, muzykę, obrazki i inne pliki z przeklej.pl Linki sprawdzone (19.05.11r.) //morfx
  5. M

    Inferno

    http://www.przeklej.pl/plik/inferno-gsmx-co-koko5329-smt-002a5j3ul1k62j6 Linki sprawdzone (19.05.11r.) //morfx
  6. M

    Motyw Samsung Wave

    prosze bardzo
  7. M

    BadaTube

    BadaTube opis PO prostu youtube na wave Podmieniamy z:R_o_M Blog www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000786993&listYN=Y screeny download przeklej.pl - gsmx co badatube by morfx .rar. Wrzucaj i ściągaj filmy, muzykę, obrazki i inne pliki z przeklej.pl Linki...
  8. M

    Terminarz PL

    Terminarz PL opis Przydatny widget. Tak jak w tytule. Wpisy z kalendarza bezpośrednio na pulpicie. download przeklej.pl - terminarz pl .wgt. Wrzucaj i ściągaj filmy, muzykę, obrazki i inne pliki z przeklej.pl
  9. M

    Nokia 5800 XM

    Odp. -Ile wytrzymuje bateria? odp: Zalezy jak używasz telefon i do czego ale tak srednio to 1-3 dni - czy ekran dotykowy nie psuje się? podobnierz nie ale niechce cie wprowadzać w bląd - czy nie muli się? jak załadujesz całą paniec to muli i to bardzo ale pamietaj ze to symbian i on nigdy...
  10. M

    Wybór komórki

    nokia dobra ale tylko wersja 8 gb a co do BB to miałem kiedyś bolda 2 super telefon szybki do biznesu w sam raz ale jak dla młodej osoby to nie bardzo.Podobnierz BB to telefony niezniszczalne oraz działające bez tzw.Zawiechy,powiem szczerze że jak miałem przez 1 rok to 1 zawieche miałem ale to z...
  11. M

    kontakty 5800

    w ustawieniach masz tam w kontaktach zeby jak mają byc wyświetlane kontakty czy same numery czy same nazwy czy razem.
  12. M

    N-drive pierwsza w Polsce navi na bade

    jak bede miał czas to wrzuce na inny ale nie obiecuje
  13. M

    N-drive pierwsza w Polsce navi na bade

    zrestartuj fona lub wgraj jeszcze raz na karte bo musisz robić coś zle
  14. M

    N-drive pierwsza w Polsce navi na bade

    jak to nic ;( musi działać albo robisz coś żle. ja miałem odrozy w others widoczne pliki edit@ zapomniałem ze musi być telefon w pamieci masowej podłączony a nie w kies
  15. M

    Wszystkiego Najlepszego PawlakPL

    100 lat xD
Top