Ostatnio napisane przez Matheo11

  1. Matheo11

    Nowy telefon do 400 złotych

    Witam, nadszedł czas bym wymienił telefon (ace2) na nowy. Jednak kompletnie nie mam pojęcia o nowoczesnych telefonach/smartfonach. Interesuje mnie telefon, który po pierwsze nie zacinałby się ;d Zależy mi na dobrym aparacie, solidnym wykonaniu i o dostępie do wielu aplikacji. Myślałem o jakiejś...
  2. Matheo11

    Smartfon z dobrym aparatem i dual sim do 500zl

    Witam, jak w temacie, poszukuje smartfona do 500zł. Konieczny warunek to dual sim i dobry aparat. System android, jednak możecie dawać również coś na windowsie. Jakie propozycje? :)
  3. Matheo11

    Jak zrobić aby ściągało pliki gier na karte?

    A root przeniesienie plikow i unroot przejdzie? :)
  4. Matheo11

    Jak zrobić aby ściągało pliki gier na karte?

    to podam przyklad. Zainstalowalem Fife 12, włączam, wyskakuje " że gra potrzebuje 1960 mb" wolnej pamieci sd, usun cos" a karte mam 13gb wolnej. Dobra nic, pobrałem pliki sd z internetu i wkleiłem na karte pamięci, nadal nic...
  5. Matheo11

    Jak zrobić aby ściągało pliki gier na karte?

    Witam mam ace 2 i karte 16 gb co zrobić, aby telefon sciagal pliki gier na karte pamieci a nie na pamiec zewnetrzna telefonu 1gb :/
  6. Matheo11

    Jaka pojemnośc karty lepsza?

    16 gb za 30zł?
  7. Matheo11

    Jaka pojemnośc karty lepsza?

    Przepraszam za podwójny post, ale robie to po to aby ozywic temat. Otóż czy ta karta bedzie dobra? * Karta ADATA 16GB MICRO SDHC 16 GB + ADAPTER SD (3299384176) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  8. Matheo11

    Jaka pojemnośc karty lepsza?

    Dobry pomysł, aż się przejde jutro :) moze jest.
  9. Matheo11

    Jaka pojemnośc karty lepsza?

    do tego nie :) a więc albo tą karte8gb samsung albo coś z 16 gb
  10. Matheo11

    Jaka pojemnośc karty lepsza?

    a class 4? nie spowolni telefonu?
  11. Matheo11

    Jaka pojemnośc karty lepsza?

    Samsung MicroSD 8GB class 6 MicroSDHC GW FVAT (3291288439) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a taka? No i sam nie wiem co o tym sądzić, czy class 4 czy 10 i czy 8 czy 16
  12. Matheo11

    Jaka pojemnośc karty lepsza?

    więc zapewne kupie class 4 tylko musze sie zastanowic czy 8 mi starczy, bo roznica w cenie jest
  13. Matheo11

    Jaka pojemnośc karty lepsza?

    ja tez mam 2gb, ale w nastepnym tygodniu bede musial juz kupic karte, sprawa wazniejsza od sluchawek :)
  14. Matheo11

    Jaka pojemnośc karty lepsza?

    Z tą gwarancją to też jest nieźle. No bo mało kto przecież będzie zgłaszał reklamacje przez allegro na takie pierdolki :D ale gwarancja jest. Słyszałem coś, że istnieją podróbki gorsze tych kart.
Top