Ostatnio napisane przez KrzychuWZK

  1. K

    Szkło hartowane na telefon

    Mi zależy na szkle które całkiem front pokryje bo ten A8 jest okropnie oszpecony tym szkłem. Ewentualnie zostaje folia.
  2. K

    Szkło hartowane na telefon

    No mi głównie zależało na czasie więc nie szukałem na Ali tylko na Ebay UK. Jak wrócę do PL to poszukam. Ten Max2 ma zagiete brzegi?
  3. K

    Szkło hartowane na telefon

    Na jaki fon i gdzie kupione? Chętnie się zaopatrze w takie do A8, S8 i S9+.
  4. K

    Zmiana platformy na i7 8700K

    Właśnie posiadam monitor 144Hz w sumie to dwa, drugi to LG 27ud68, ale on służy do czego innego Ja gram praktycznie tylko w sieciowe gry dlatego wymieniam platformę. Do "singla" procek spokojnie starcza ale w takim battlefildzie 1 spadki fps przy 64 graczach są bardzo irytujące. Wystąpił mały...
  5. K

    Zmiana platformy na i7 8700K

    Części zamówione. Dziękuję wszystkim za pomoc! P.S. Jeszcze jedno pytanko mam ile mógłbym wołać za stare bebechy tj. Procek i5 2500k @ 4.9GHz Mobo: AsRock p67 pro B3 Chłodzenie: Thermalright Macho 120 Ram: 2x4GB Corsair Vengeance Blue 1600MHz
  6. K

    Zmiana platformy na i7 8700K

    Kraken za drogi :D Na obecną chwilę wybiorę prawdopodobnie Noctua NH-D15/s ( mam nadzieję że nie będzie problemu z ramami oraz kartą graficzną ) znalazłem jeszcze coś takiego : Deepcool Captain 240EX Universal (XDC-LCCAPTAIN240EX) Deepcool Captain 240EX Universal (XDC-LCCAPTAIN240EX) w...
  7. K

    Zmiana platformy na i7 8700K

    @Raciborski - moja obudowa to Phanteks ENTHOO PRO M ACRYLIC. Odnośnie chłodzenia cenę podałem orientacyjną 300zł , jeśli warto mogę wydać więcej powiedzmy 400zł ;) z resztą planuję zakup platformy na parę lat więc .... Co do chłodzenia wodnego zawsze podobały mi się takie ustrojstwa lecz nigdy...
  8. K

    Zmiana platformy na i7 8700K

    Komputronik jest u mnie w mieście, zależy mi na gwarancji na miejscu.
  9. K

    Zmiana platformy na i7 8700K

    Witam dzięki za zainteresowanie tematem. Co do OC na razie odpuszczę sobie skalp proca, mam nadzieję że z 4.6 - 4.8 GHz spokojnie wyciągnę z glutem pod czapką . Odnośnie płyty głównej jeśli assrock jest lepszy to zmieniamy MSI na owego AsRock Z370 Extreme4 chociaż wolałbym żeby 100zł...
  10. K

    Zmiana platformy na i7 8700K

    Witam nadszedł czas na zmianę platformy. Pora dać odpocząć mojej i5 2500K. dzielnie się spisywała przez parę lat ( zresztą do tej pory dzielnie walczy ). Chciałbym postawić coś na i7 8700K , mam już jakąś koncepcję i proszę o weryfikację, mianowicie : 1. Procek : i7 8700K Będę chciał go...
  11. K

    Samsung galaxy s7 edge lub s8/s8+

    Dokładnie tak, apple w tym względzie jest górą. Ja miałem kilka samsungów i sony flagowych modeli i zawsze trzeba było czekać na aktualizacje, a apple wydaje je od razu na wszystkie urządzenia ;)
  12. K

    Samsung galaxy s7 edge lub s8/s8+

    Czyste oprogramowanie z PL kupowałem w xkom. Jak się dużo podróżuję lub robi sensowne rzeczy to tylko iphone. Nawet mój ojciec ma ip tylko szary 6s i mówi że to najlepszy telefon jaki miał w życiu
Top