Ostatnio napisane przez Konradzik83

  1. Konradzik83

    spv m3000

    Wystarczy czytac ze zrozumieniem i postepowac wedlug polecen, i wszystko idzie lux. A ! moze zrob HR bedziesz mial czysty tel. i bedzie smigal...ja po kazdym zakupie fona z WM zawsze robilem HR.
  2. Konradzik83

    spv m3000

    Teraz dla mnie wszystko co ma WM jest spoko, wczesniej byl symbian. Moj tez smigal z WM 6.1...i nie wiem czy jest sens wracac do 5.0, moze ktos sie jeszcze wypowie. A co do wgrywania ROMU musisz poszukac w necie, jest tego troche...ja ostatnio tez mowie zawsze musi byc ten pierwszy raz, mialem...
  3. Konradzik83

    spv m3000

    Ja swojego m3000 wspomniam do dzis :PP wylicytowalem go na Allegro za 250 zl praktycznie w idealnym stanie zero rys. Troche slaby procek, ale ja jakos nie narzekalem dawal rade, aparat foto jak na 1.3 przy dobrym swietle zdjecia nawet nawet. Jedyna wada na ktora chyba kazdy narzekal to...
  4. Konradzik83

    Hermes brak podswietlania LCD - dioda aparatu...

    Nie pomoglo dalej ten sam problem. Nie wiem co moge jeszcze zrobic...raczej chyba juz nic.
  5. Konradzik83

    Hermes brak podswietlania LCD - dioda aparatu...

    Kupilem na allegro drugiego Hermesa, tym razem uszkodzonego...kupilem go na czesci w razie jak by mojemu cos odbilo. Uszkodzenie polga na braku podswietlania LCD...i dioda aparatu pali sie caly czas. Sprawdzilem reszte i dziala idealnie...dotyk sprawny, klawisze wszystkie dzialaja podswietlanie...
  6. Konradzik83

    Cos z klawiatura ? HERMES

    Pogrzebalem w menu i ustawilem...wszystko jest Ok :PP Dzieki za podpowiedz, ostatnio mam problemy z racjonalnym mysleniem i sam bym na to nie wpadl :D
  7. Konradzik83

    Cos z klawiatura ? HERMES

    Zauwazylem ostatnio w moim hermesie, ze podczas pisania esa, notatki...zawsze po literce "i" i wcisnieciu spacji za kazdym razem robi sie duza litera Gdy wcisne delete robi sie spowrotem mala, nie wiem czy to tak ma byc Dodam, ze tylko i wylacznie robi sie tak przy literce i.
  8. Konradzik83

    Liczymy do miliona

  9. Konradzik83

    Liczymy do miliona

  10. Konradzik83

    Jaka folia.

    Jak kupilem np. elektrostatyczna do swojego Xda...i jest lux praktycznie jej w ogole nie widac, nie ma pecherzy nie odkleja sie itp...4 zl za dwie sztuki. A zaklada sie je 100 razy lepiej niz inne...badziewie.
  11. Konradzik83

    aktualizacja softu e65

    mam pytanie aktualizowalem soft w e65...wszystko pobralo co mialo pobrac... wyskoczylo AKTUALIZOWANIE oprogramowania prosze czekac...szacowany czas ....15 min minelo tam nie wiem ile wsykoczylo ZERWANE polaczenie z fonem wyjac bat. odlaczyc ladowarke i USB i spowrotem podlaczyc (probuj...
Top