Ostatnio napisane przez Khantastic

  1. Khantastic

    Jaką baterię wybrać? Co sądzicie o Pure ⚡ Power?

    Ja kupiłem jakiegoś chińczyka z allegro niestety laptop chyba ma zabezpieczenie i nie ładował ani nie startował na baterii. Zadzwoniłem do hp i tam polecili mi EET Europarts Sp. z o.o. . Za nie wiele więcej kupiłem oryginał baterii. Zadziałała od strzała. Ciekawi mnie jedynie, czy z baterią...
  2. Khantastic

    Jaką apka do pogody z widżetem?

    Weather Timeline oraz Today Weather - obie mają minimalistyczny wygląd, fajne widgety i możliwość wybrania dostawcy prognozy, co jest moim zdaniem kluczową sprawą. Weather Timeline, mimo że płatny, to warty każdej złotówki. Today Weather ma wersję darmową i płatna, ale na xda kiedyś wystarczyło...
  3. Khantastic

    Samsung galaxy s7 edge lub s8/s8+

    Gwarancja na iphone jest 2 lata z polskiej dystrybucji
  4. Khantastic

    Powerbank dla Huawei p8 i Samsung Prime

    proponował bym tego: Powerbank TP-LINK 10400mAh Biały/Niebieski (TL-PB10400) - Opinie i ceny na Ceneo.pl ewentuanie: TL-PB15600 | Bank energii z serii Ally o dużej pojemności 15600mAh | TP-Link Polska
  5. Khantastic

    Telefon z GPS czy dedykowana nawigacja na rower?

    Cześć! Sezon rowerowy właśnie się rozpoczyna, sporo podróżuje na rowerze, również po nieznanych mi terenach dlatego postanowiłem kupić nawigację GPS, by później bez problemu móc wrócić do domu :) Jednak zastanawiam się, czy lepszym wyborem jest telefon z GPS-em, który można włożyć do jakiegoś...
  6. Khantastic

    Lenovo p2 - czy warto go kupić?

    I jak? :eyes: Masz już tego Lenovo? Jeśli tak to opisz jak wrażenia, czy dobrze się spisuje i czy polecasz go innym! :innocent:
Top