Ostatnio napisane przez Jarcio

  1. J

    Wiadomości

    Tak o takie strony... Myślałem że ktoś ma już zaufaną stronkę, którą zawsze przed pójściem do pracy/szkoły obczaja i się nią podzieli... (Wiem że można w Google wpisać, ale sprawdzać czy info jest aktualizowane za bieżąco + nie piszą żadnych głupot, to już w Google nie wyskoczy bo wiadomo każda...
  2. J

    Wiadomości

    Witam... Chyba dobry dział... Drodzy forumowicze, potrzebuję dobrej strony z wiadomościami z Polski i ze świata... Potrzebna mi konkretna strona, nie z żadnymi domysłami albo gdybaniami... Same Fakty/cały czas aktualizowane... Ładnie wyglądająca, szczegółowa, konkretna... Wiecie chyba o co mi...
  3. J

    Sim-Lock Nokia 5310 Xpress Music

    Taa, taka przyjemność kosztuje mnie 30zł w każdym punkcie (czy to małe budki z telefonami czy duże komisy )w Mińsku Mazowieckim...
  4. J

    Sim-Lock Nokia 5310 Xpress Music

    No niby mogę... Chciałem się upewnić czy aby na pewno jest to nie wykonalne... Bo wiadomo lepiej poszperać 30 min niż 15 zł oddawać komuś innemu... Ale jeżeli to nie do wykonania to trzeba będzie zamulić....
  5. J

    Sim-Lock Nokia 5310 Xpress Music

    Witam... Czy jest jakiś sposób by zdjąć Sim-Locka z telefonu Nokia 5310 Xpress Music "domowymi sposobami"?? (Blokada telefonu w sieci Era...) Za darmo rzecz jasna... Z góry dziękuję... Ps. Prośba głownie od mojej mamy, bo nie chce zmieniać telefonu... A ten akurat ma blokadę na Ere, a ona...
  6. J

    Parodie filmów.

    Jeszcze np: * Robin Hood: Faceci w gaciach (parodia Robin Hooda) * Zagniewani młodociani (parodia Młodzi Gniewni) Albo (z innego worka) * Wysyp żywych trupów (jedna ze śmieszniejszych komedii typu "zombi atakują") * Martwica Mózgu (Horror, Komedia) film świetny, dużo śmiechu... Kto jeszcze nie...
  7. J

    X czy Y?

    Piwo...^^ Demotywatory czy Komixxy
  8. J

    Rapowe Klimaty

    Dzięki wielkie za odpowiedź...:witam: Zależało mi trochę na spontanicznym radiu wszystko pomieszane i sporo dobrych kawałków... W najbliższym czasie napiszę albo do ciebie na pw albo w tym temacie kilka kawałków które mógłbyś wrzucić po uprzednim "ocenzurowaniu"^^ jeśli wiesz o co mi chodzi...:D...
  9. J

    Rapowe Klimaty

    Mam parę pytań odnośnie tej stacji...:PP 1. Czy jest możliwość żeby było widzieć w radio jaki utwór leci???:D 2. Ile na dobę jest czynne???:D 3. Czy jest to zależne od CNK??? np. Jak go nie ma to i radia Hip-Hop też nie???:D 4. Czy można poprosić o parę kawałków do wrzucenia do radia???:D 5...
  10. J

    Pudzianowski vs Sylvio

    No tak jak myślałem że Pudzian będzie miał ciężko z Sylvią... No niestety, przegrał nasz zawodnik... Myślę że Pudziana wykończyły te uderzenia z kolana w głowę... Sylvio to bardzo doświadczony zawodnik przy tym jego duże walory masa, wysokość i daleki zasięg rąk zaowocowały i dały mu wygraną...
  11. J

    Moja własna mapa do Heroes III część 2

    Zapraszam do gry na nowo zrobionej mapce do Heroes 3 (mapka mojego autorstwa)... Występują: CNK, Sub-Sero, Admin, akro12, polop000, pjS, DawidDS4, san23, wojop95, bladyGKS... download Heroes 3 - Mapa
  12. J

    Donguralesko

    Takiej wiadomości oczekiwałem, pełna profeska... Poparta dobrymi argumentami... Inaczej odbieram teraz twój post niż wcześniej, bo wcześniej wyglądał jak post napisany przez 12 letniego chłopca że wie, że Hip-Hop to kultura, a rap to kawałki raperów...:D To wiadome że niektórzy raperzy schodzą...
  13. J

    Donguralesko

    Bo wiesz że każdy może i chce nazwać się raperem a w rzeczywistości tak nie ma... a zapisałem tak by nikogo uczuć nie urazić bo jak wiecie pod paskiem jego nazwiska widnieje "raper"... Tak samo jak jest z naszymi polskimi "aktorami" CNK chyba wiesz o co mi chodzi... Przecież to wiadome... No...
  14. J

    Donguralesko

    Hmm... powiem tak, każdy DOBRY koneser rapu, słucha wszystkiego po trochu... Zna praktycznie wszystkie dobre kawałki rapu... To tak jak bym powiedział że kto słucha tego czy tamtego nie słuch rapu tylko ścierwa... Ja słucham wszystkiego po trochu i znam masę kawałków... Czasem ale rzadko...
  15. J

    Far Cry

    Gra ktoś może w Far Cry w tryb wieloosobowy? Jakie macie niki?
Top