Ostatnio napisane przez IGoR1991

  1. IGoR1991

    Wybór telefonu

    A może Xperia NEO V ?
  2. IGoR1991

    FC BARCELONA - News !

    Nie obecni w meczu z Levante Dani Alves jest zawieszony i nie zagra w meczu, także nie pojawią się tacy piłkarze jak: Neymar, Iniesta, Puyol, Oier, Afellay, Cuenca i Dos Santos. W sobotę rano odbył się trening na Ciutat Esportiva, Andrés Iniesta trenował z dala od głównej grupy na...
  3. IGoR1991

    FC BARCELONA - News !

    Bayern zainteresowany obrońcą Gerard Piqué jest kandydatem do wzmocnienia obrony Bayernu Monachium. Bayern potwierdził już zakup polskiego napastnika Roberta Lewandowskiego. Teraz włodarze klubu chcą wzmocnić obronę. Obecny trener Bawarczyków - Pep Guardiola, ma do wyboru trzech...
  4. IGoR1991

    iGO iGO Primo 9.6.7.281004 ( 2O13) PL Android Mapy Eu Q3

    Siemka może ktoś wrzucić tą Nawigację ( Plik .apk i mapki ) na jakiś normalny serwer ? Bo z tego nic nie kumam powaga
  5. IGoR1991

    Telefon do 150-200 zł

    A może SE X8 ?
  6. IGoR1991

    Problem z zasięgiem Sony Xperia Sp

    Wiesz co przeważnie jest to wina jednej małej lecz drogiej części ... w 90% będzie to uszkodzony procesor ... To on jest odpowiedzialny za zasięg w telefonie ...
  7. IGoR1991

    Wiadomości i aktualności ze świata

    126. Policjant pobrał broń i strzelił sobie w głowę. Komenda wyjaśnia okoliczności śmierci funkcjonariusza, który w czwartek zastrzelił się w siedzibie katowickich oddziałów prewencji. - Nie ma wątpliwości, że było to samobójstwo - twierdzi policja. Do tragedii doszło w koszarach oddziałów...
  8. IGoR1991

    Nokia LUMIA 610 - Wyświetlacz

    Odświeżam ...
  9. IGoR1991

    Nokia LUMIA 610 - Wyświetlacz

    Witam wczoraj kupiłem Nokie LUMIA 610 za 50zł ... Problem wygląda w ten sposób że ma ona jasny wyświetlacz taki chodź by za mgłą ... Wszystko działa dotyk itp. itd. W ustawieniach jest wszystko :ok: nie spadła ona nigdy ma nawet folię na wyświetlaczu i ani jednej ryski ... Czy to może być...
  10. IGoR1991

    Root ? Co daje a co nie ?

    Wiesz co nie mam teraz gg a możemy zrobić root za pomocą SB na GSMX ?
  11. IGoR1991

    Root ? Co daje a co nie ?

    Hej chciałem wgrać Root-a na moją starą x8. Chciałem się dowiedzieć co on daje ? Można wtedy wgrać większego Android-a niż 2.1 ? Będzie chodzić szybciej ? Szukam też osoby która by mi wieczorkiem w tym pomogła ... HELP !!!
  12. IGoR1991

    Czas na konkurs? Sprawdzamy czy jest ktoś zainteresowany.

    Może 100 postów to okej ale sensownych i pomocnych a nie posty typu : "tak" , "nie" , "dzięki" itp
  13. IGoR1991

    Czas na konkurs? Sprawdzamy czy jest ktoś zainteresowany.

    A nie sądzisz że poleciała by wielka fala bezsensownego spamu?
  14. IGoR1991

    HTC G1 - Problem z założeniem konta w Google.

    Siemka nie wiecie może jak włączyć WiFi w HTC G1 za pomocą skrótu klawiszowego ? Pytam o to bo Irocket założył mi już konto ale wyskakuje komunikat " You don't have a nertwork connection" Myślę że chodzi to o brak połączenia WiFi Edit 1 : Mam G1 z Sieci T-Mobile zresetowaną do ustawień...
  15. IGoR1991

    Wszystkiego najlepszego Igor1991

    Dziękuję wam wszystkim za życzonka ! Za pamięć .. za szczerość
Top