Ostatnio napisane przez Halovc

  1. H

    Szkło hartowane na telefon

    Wiem, flexible glass jest w nazwie także tak to nazywam ale zdaje sobie sprawę że jest to folia
  2. H

    Szkło hartowane na telefon

    ja korzystam ze szkła hybrydowego od 3mk od ponad 2 lat już na 3 telefonie i jestem zadowolony, szkło nie pęka a chroni bardzo dobrze przed zarysowaniem ekranu, do tego wypełnia prawie cały front i nie jest tak widoczne jak szkło hartowane. Tak jak dostałem swój pierwszy telefon 8 lat temu tak...
  3. H

    Orange vs Plus

    Nigdy w życiu nie bierz z łączeniem usług. Mieliśmy to w domu. Największe katastrofa jaka można sobie wymyślić. Internet bezprzewodowy, ale router musi być podpięty do jakiś dziadowskich urządzeń, przez co nie można go ruszyć. Często tracił zasięg, a mieszkam w mieście, obok centrum. Każdą...
  4. H

    Jakie są Wasze opinie o Samsungu Galaxy S8?

    Jak dla mnie bajka. Jedyny minus jaki zauważam to obudowa która ogranicza touch ID I za drugim razem dopiero zazwyczaj po ponownym przyłożeniu palca odblokowuje się
  5. H

    Powerbank dla Huawei p8 i Samsung Prime

    Witam, poszukuje na wyjazd powerbank żeby w razie potrzeby doładować telefony. Czy któryś z poniższego linku wart jest zakupu powerbank-6700mah-tp-link-CID99 Power Bank | cena, raty - sklep Komputronik.pl Z góry dziękuje za pomoc! Pozdrawiam
  6. H

    Kupno Samsunga Galaxy S5 (G900)

    Ja się nie zgodzę z tym, że G4 ma lepszy aparat od S5, ładniejsze zdjęcia wychodzą na S5 no i stabilizator zdjęć na s5 działa bardzo dobrze, czego nie można powiedzieć o G4 gdzie zdjęcia w ruchu wychodzą nieraz rozmyte. Co do Knox to jest bardzo fajna sprawa i akurat to nie jest na żaden minus...
  7. H

    Kupno Samsunga Galaxy S5 (G900)

    Poczekaj sobie w połowie marca premiera jest S7, wtedy s5 mocno zejdą z ceny. Ja tam telefonu bym nie kupował na allegro, nie wiadomo co to będzie i potem w wała Ciebie sprzedawca zrobi.
Top