Ostatnio napisane przez Fonzi

  1. F

    Orange vs Plus

    Plus ma bardzo dobry zasięg, dobry internet, szybką infolinię. Poza ofertami daje tej sieci 10/10. Oferty tylko, jak dla mnie, są chujowe (dlatego w sumie przeszedłem do "pochodnego" od Plusa - Premium Mobile). Dodam, że mieszkam na dość zadupiu, 15k mieszkańców + bardzo często jestem u...
  2. F

    iPhone X czy iPhone 8?

    Ja bym się wstrzymał. Na jesień wychodzi iPhone X Plus. 6.5 cala ;) no, ale jeśli nie chcesz czekać to oczywistym wyborem jest X :P
  3. F

    Internet domowy od T-Mobile?

    wlasnie dzwonilem do t-mobile i pani powiedziala ze internet domowy jest calkowicie bez limitu niema zadnych lejkow po wykorzystaniu np 100gb
  4. F

    Internet domowy od T-Mobile?

    Witam. Potrzebuje opinii na temat internetu domowego od T-Mobile. Ma ktoś? Jakie wrażenia? Jak częsta awaryjność? Na dłuższą metę da się żyć, przy znikomym korzystaniu z internetu? :)
  5. F

    Prędkości internetu LTE w Play

    Wieś, pełno lasu, nadajnik 5 km ode mnie :v do tego ping tak skacze że masakra :/ Raz szybko działa u nich 3g, potem zwalnia i zaczyna szybko działać LTE i tak na zmianę xD
  6. F

    Tak, ja też potrzebuję nowego smartfona

    Mam też pytanie o ewentualną dystrybucję telefonów. Smartfony z dystrybucji UE są tańsze niż te z dystrybucji PL. Dlaczego? Innych rynków nie biorę po uwagę.
  7. F

    Tak, ja też potrzebuję nowego smartfona

    Generalnie nie znam sie na modyfikacjach telefonów.. ale ten OnePlus One fajnie wygląda i jego nowszy model też.
  8. F

    Tak, ja też potrzebuję nowego smartfona

    Nie wiedziałem, że Z3c jest nadal wspierana. Spory plus dla Sony, bo Samsung bardzo szybko olewa swoje produkty. Ja telefonu używam przede wszystkim do www, mail oraz sms. Dlatego myślałem o Note, ale są nieporęczne.
  9. F

    Tak, ja też potrzebuję nowego smartfona

    Tylko, że Z3 Compact, która strasznie mi sie podoba jest już starym modelem :/ Boję sie, że kupię telefon, a za kilka miesięcy nie będzie miał już aktualizowanego systemu.
  10. F

    Tak, ja też potrzebuję nowego smartfona

    Hmm a Motorola Moto G 3 gen. lub Alcatel OneTouch Idol 3? Lub drożej Lenovo / Motorola Nexus 6 32GB? :-P
  11. F

    Tak, ja też potrzebuję nowego smartfona

    Przyznam, że oglądałem też telefon OnePlus X, Xiaomi Mi4C 32 GB i kilka modeli Huawei, ale jakoś sie boję o nie :P
  12. F

    Tak, ja też potrzebuję nowego smartfona

    Dziękuję za odpowiedź Czekam na kolejne.
  13. F

    Tak, ja też potrzebuję nowego smartfona

    Witam serdecznie Moje drugie podejście do wymiany smartfona, którym jest Samsung S2+ w tej chwili trzy letni. Miałem go wymienić w maju ubiegłego roku, ale niestety miałem krach finansowy w swoim budżecie. Telefon będę kupował za gotówkę lub na raty, to sie jeszcze okaże. Raczej ominę...
Top