Ostatnio napisane przez Creep

  1. Creep

    Honor 7X - dziwny problem z ekranem.

    Nie powinni Ci odrzucić, bo będzie widać po wskaźnikach jak go rozbiorą czy są zabarwione czy też nie :f
  2. Creep

    Honor 7X - dziwny problem z ekranem.

    Nie powinni. Nawet znam jeden przypadek powidoków w tym modelu, wymienili. Generalnie, nawet nie na gwarancję, a oddaj na rękojmie (Reklamacje - wszystko co powinieneś o nich wiedzieć | Kącik porad)
  3. Creep

    Honor 7X - dziwny problem z ekranem.

    To są tzw. "powidoki", wada wyświetlacza. Oddaj na gwarancję.
  4. Creep

    Szkło hartowane na telefon

    Nie miałem czasu doczytać do końca ale szkło chroni ekran przed rysami a podczas upadku przypadkowego nawet nie na ekran czułym punktem jest właśnie ta Rysa od której pęknięcie zacznie się. Ponadto No jak telefon upadnie na front jakas tam cześć się rozchodzi po tym szkle hartowanym według mnie...
  5. Creep

    Orange vs Plus

    Ostatnio uciekałem z Plusa, bo ile zasięg był wszędzie, to prędkości internetu bardzie przypominały początki internetu
  6. Creep

    Jaką apka do pogody z widżetem?

    Ja używam już od dłuższego czasu Accuweather: AccuWeather – Aplikacje na Androida w Google Play
  7. Creep

    Samsung Galaxy S8 czy iPhone 8?

    Jak w temacie, czy dobry Samsung Galaxy s8 jest o wiele lepszy od iPhone 8? Tak żeby zdjęcia fajnie wychodziły. Budżet nie gra roli, chodzi o to co sprawi więcej frajdy i posłuży dłużej :)
  8. Creep

    case/etui do Samsung Galaxy s8 Plus

    Oryginalny clear view Samsunga to kupa!! Mój tata nabył dla s7 EDGE w sklepie samsunga i po miesiącu zaczął pękać front tego etui. Na ten czas pęknięcie jest juz niemal przez całą jego długość ale wszystko trzyma się w kupie. Oczywiście reklamacja nie będzie uwzględniona ale sprzedawca w Samsung...
Top