Ostatnio napisane przez cieszdan

  1. cieszdan

    Komputer do 2000zł

    Za 2000 tyś czyli 2 000 000 możesz kupić nawet superkomputer z teraflopsami:PP Raczej Chodziło ci do 2000 zł no to wybór masz ogromny. Płyta główna Asusa z ExpreesGate chodzi ok. 500-600 zł. Procesor Core 2 Extreme kupisz już za 500 zł. Karta graficzna np. GeForce 9800 GT chodzi po 550 zł. Dysk...
  2. cieszdan

    Tekst jako zmienna w visual C++

    Witam. Mam taki problem : Jak Napisać zmienną, w której jest tekst, a nie liczby. Gdy używam char i w MessageBox Convertuje to na string i tak pokazuje się jakaś liczba chociaż wpisałem do tej zmiennej wartość 'a'. Proszę o pomoc. Z góry wielkie dzięki PS. Używam Visual C++ 2O08
  3. cieszdan

    Advent QT5500 - opinie

    No właśnie chciałem go do neta może jakichś słabszych gier bo tamtejszy to ciął się na saperze :P
  4. cieszdan

    Advent QT5500 - opinie

    Karta graficzna : Pamięć 64 MB z współdzielona z ram'em 256 MB :)
  5. cieszdan

    Advent QT5500 - opinie

    Witam Ostatnio kupiłem tego laptopa i chciałbym posłuchać opinii na jego temat. To jego strona na allegro : ***Advent 1.66 Core2duo 1gb RAM Vista f-VAT*** (656337173) - Aukcje internetowe Allegro. Każda opinia jest ważna ale oszczędźcie sobie takie opinie jak :
  6. cieszdan

    Sim-lock W910i

    A poprzez spatchowanie softa nie da się ?? Moim zdaniem da, ale mogę się zawsze mylić.
  7. cieszdan

    Problem z folderem ,,gry'' w SE K800i

    Potwierdzam Zaros . Format wystarczy - wyczyści wszystkie logi i ustawienia, przez które telefon nie rozpoznaje folderów. Tylko potrzebne rzeczy przerzuć na kompa lub na kartę pamięci w innym przypadku usunie wszystkie dane z telefonu i karty ;)
  8. cieszdan

    Nokia N79

    Świetna kolorystyka. Mój k800i nie robi aż tak świetnych zdjęć. (A powinien);P
  9. cieszdan

    k800 - bialy ekran po wlaczeniu telefonu

    Trzeba odświeżyć softa bo ten widocznie już się "zmęczył". Możesz sam spróbować wgrać nowy soft, a jak nie chcesz ryzykować to idź do salonu jak masz jeszczę gwarancje lub do komisu ale oczywiście zapłata będzie.
  10. cieszdan

    SE Najlepszy motyw iPhona [240X320]

    Witam. Ostatnio znalazłem extra motyw iPhona trochę go zmodyfikowałem i wyszedł świetnie. Postanowiłem się nim podzielić. Podziękowaniami nie pogardzę :P LINK NIŻEJ Miłego ściągania.:) Link :ok: by rocky17 11.05.09r.
  11. cieszdan

    Problem z w810i

    A masz orginalną baterię SE z 3.6V ??
  12. cieszdan

    SE Motywy, które wyświetlają grany utwór na tapecie

    Wstawiam animowane motywy, które zmieniają multimedia oraz wyświetlają na tapecie aktualnie odtwarzany utwór, artystę, album po zminimalizowaniu odtwarzacza muzyki. Testowałem tylko na telefonie SE K850i i SE W910i, na innych nie wiem czy to działa. Polecam.;)...
  13. cieszdan

    Kody serwisowe w SE

    Mi tak samo "Sony Ericsson ROCKS! Ale o co w tym chodzi ??
  14. cieszdan

    Ikonki obok nazwy zainstalowanych gier

    Witam. Mam problem. Chodzi o to, że bardzo mnie wkurzają te ikonki obok gier zainstalowanych. Nie wiecie jak można je usunąć ?? Byłbym bardzo wdzięczny. Z góry dzięki ;)
  15. cieszdan

    MotionCam [Czujnik Ruchu SE]

    To nie jest aplikacja na czujnik ruchu. Każdy telefon, który mam javę i aparat fotograficzny powinien działać. Ta aplikacja wykorzystuje aparat fotograficzny i nie potrzebny jest do tego żyroskop (czujnik ruchu). A co do aplikacji tak jak innym nie działa mi ona. Nie wiem w czym tkwi problem...
Top