Ostatnio napisane przez billyj80

  1. billyj80

    Jaka najlepsza przeglądarka na Androida?

    Orfox, bo dzięki niemu mogę sobie oniony przeglądać : o
  2. billyj80

    Telewizja internetowa

    Dzięki wszystkim, wybrałem telewizję poleconą przez jednego z Was, wszystko egelancko śmiga :) :) :)
  3. billyj80

    Telewizja internetowa

    Dzięki za pomoc ;)
  4. billyj80

    Telewizja internetowa

    Z instalacją tej aplikacji do oglądania nie ma żadnych problemów ? Jakie masz łącze jeśli mogę wiedzieć, myślę że przy moich 65mb/s nie będzie problemów, na stronie piszą że przy 25 powinno się dobrze oglądać i w tym czasie używać internetu na innych urządzeniach.
  5. billyj80

    Telewizja internetowa

    Witam, mieszkam ze znajomymi w UK, chcemy ze znajomymi kupić telewizor tylko niekoniecznie chcemy kupować telewizję w Polsce i podpisywać umowy i zakladać tutaj anteny i robić milion kombinacji. Jakie są dla nas opcje ? Na myśl przychodzi mi coś takiego jak telewizja internetowa, ale nie...
  6. billyj80

    Warto kupić iPhona SE 32GB w 2O18?

    mi na ciaglym korzystaniu wytrzymuje 6h, jak macie wlaczona lokalizacje bluetooth i brak oszczędzania baterii to nie dziwne :P
  7. billyj80

    Prędkości internetu LTE w Play

    Play w Krakowie:
  8. billyj80

    Samsung Galaxy xCover 2 gt-s7710 root?

    Nie mogę tam nic znaleźć na temat rootowanie tego telefonu , chyba jestem ślepy :-) Jedyne co tam znalazłem to CUSTOM romy do tego modelu. Ale zgłębiając posty nie za dobrze działają...
  9. billyj80

    Samsung Galaxy xCover 2 gt-s7710 root?

    Jak w temacie czy i jak zrobić root tego telefonu. Dodam, że próbowałem zrootować ten model programem Kingo root (wersja PC), ale niestety bez powodzenia. Podobna sytuacja jest z programem SRSRoot (wersja PC) przy próbie zrootowania wywala błąd. Wersja androida 4.1.2. Może ktoś ma jakiś pomysł...
Top