Ostatnio napisane przez Bartekbar

  1. B

    ALL PPC Splash Screen

    w sumie to nie widzę przeszkód żebyście mi podsyłali różne obrazki na forum, a ja bym je wrzucał jako splasha w miarę możliwości ;)
  2. B

    ALL PPC Splash Screen

    Splash Screen to pierwszy obraz wyświetlany zaraz po uruchomieniu PDA np. w TyTn II z salonu orange na początku jest logo orange ;) Plik mojego wykonania może zastąpić to logo obrazkiem pokazanym wyżej. Uwaga!!! Przed instalowaniem dodatku należy wgrać HardSPL! Działa poprawnie na HTC...
  3. B

    P526 nowy system

    Wystarczy poszukać ;) wujek google nie gryzie.
  4. B

    Hermes brak podswietlania LCD - dioda aparatu...

    Jedyna rzecz jaka mi teraz przychodzi do głowy to zmiana radia ;) Spróbuj to nie jest nic trudnego. Tylko nie zapomnij wgrać wcześniej HardSPL-a najlepiej najnowszą wersje (3.56) a potem to już kwestia kilku kliknięć. Przy okazji możesz też wrzucić nowy ROM np. xda.
  5. B

    WM 2003, WM 5, WM 6 Flight! [QVGA, VGA]

    http://chomikuj.pl/MobileMEN-st/*e2*96*baWindows+Mobile/*e2*96*baGry/*e2*97*8fQVGA/Tony+Hawk%27s+Pro+Skater+2,332522338.rar
  6. B

    Htc hd3

    Gdzieś czytałem jeszcze, że telefon będzie występował w dwóch odmianach czyli Windows Phone/Android. Ale to tej wypowiedzi podchodzę z dystansem.
  7. B

    Htc hd3

    Następca dopiero co wpuszczonego na rynek HTC HD2 został zapowiedziany nieoficjalnie przez nak-design pod nazwą HTC HD3. HTC HD3 to maszyna powalająca na kolana wszystkie inne smartphony. W urządzeniu które oparte jest na systemie Windows Phone 7 Series oprócz wyjścia słuchawkowego jack 3,5 mm i...
  8. B

    Aplikacje Windows Mobile

    Większość aplikacji działa na każdej rozdzielczości. Z grami jest troszkę inaczej... Musisz znaleźć sobie grę na odpowiadającą rozdzielczości twojego smartphona lub pasującą do wszystkich ekranów (Multiscreen)
  9. B

    WM5, WM6 Resco Photo Manager v. 7.03

    Resco Photo Manager v. 7.03 opis Rozmiar: 3,4 mb Typ pliku: CAB ᴄʀᴀᴄᴋᴇᴅ Następca przeglądarki graficznej Resco Photo Viever. Zmieniony został interface, który z łatwością można obsługiwać palcem. Obsługuje wiele rozszerzeń plików graficznych...
  10. B

    Flash Menu dla SE

    A konkretnie do se w300i już ściągnąłem tego simlocka ale czegoś mi brakuje ;d może ma ktoś flash menu na rozdzielczość 128x260 ?
  11. B

    sim-lock w300

    tak te sterowniki mi działają a teram mam coś takiego.
  12. B

    sim-lock w300

    aby pobrać plik z tego linku : przeklej.pl - setool 2 llite for gsmx pl .rar. Wrzucaj i ściągaj filmy, muzykę, obrazki i inne pliki z przeklej.pl trzeba podać HASŁO HASŁO do pliku to gsmx.pl A więc tak... Odpalam SEtool2l wybieram w300 klikam identify i wpinam wyłączony telefon trzymając przy...
  13. B

    sim-lock w300

    No i oczywisty problem... jak ściągnąć z tego telefonu simlocka? Wiem że teraz można ściągać simlocki patchem ale nie bardzo wiem jak się zabrać do SE.
  14. B

    Dungeon And Hero v1.04

    Dodawajcie swoje sav`y niżej dam swojego ;) Po odpaleniu sava mamy: - 31 lvl - 7120 micles (kasa) - STR 20 DEX 50 VIT 38 WIS 5 INT 10 Ekwipunek: -Return scroll (9s) -Windbow (modyfikowany łuk który ma 80 Attack) -Hard leather armor 22 def i jeszcze jakies bajery -Silver pendant (jakiś...
  15. B

    Jagged Alliance 2 Wildfire v6.04

    Czy ktoś grał z was w tą grę? Jeżeli macie jakieś piki sav albo działające trailery albo coś czym można by nabić sobie kasy to napiszcie bo za nic nie potrafię sobie poradzić pod koniec gry. HELP wszędzie jest pełno niedziałających linków do tych trailerów... No i jak na razie wyczaiłem tylko...
Top