Ostatnio napisane przez ///Adeq

  1. A

    Problem z zapisywaniem zrobionych zdjęć na sd/telefon w Sony Ericsson Xperia SK17i

    dokładnie tak po aktualizacji przywróć ustawienia fabryczne w telefonie oraz zrób format karty pamięci aby później wszystko ładnie i bezproblemowo śmigało gwarantuję że różnicę zauważysz (na pewno w wyglądzie) ;)
  2. A

    League of Legends - turniej forumowy?

    tak odświeżając temat :D gram na wschodnim serwerze, nick Deadbuddy jeśli ktoś miałby ochotę pograć to zapraszam :) chętnie też pomogę ogarnąć jeśli ktoś jest początkujący, na niskim lvlu ciężko się gra bo prawie w każdej grze trafia się AFKer albo ktoś bez klawiatury i monitora
  3. A

    HTC Wildfire S problem z grami

    możliwe że pliki na Sd masz pod wyższą rozdzielczość a nie HVGA (jak i pewnie samą grę) APK instaluj z poziomu telefonu
  4. A

    który obecnie telefon mozna by porównac do dobrej cyfrówki (lustrzanki)?

    nie wiem po co odgrzebaliście prawie roczny temat... 808 pureview już dawno wyszła, jest też lumia 920 z bardzo dobrą optyką, flagowe htc też mają się czym pochwalić jeśli chodzi o aparat zamykam
  5. A

    Problem z zapisywaniem zrobionych zdjęć na sd/telefon w Sony Ericsson Xperia SK17i

    w przypadku androida w pamięci wewnętrznej nic nie zapiszesz bo jest ona "zamknięta", jak nie masz karty pamięci to nawet aparat ci nie odpali. Mini pro nie ma żadnej wbudowanej pamięci która działała by jak karta (tylko ok 400mb systemowej) czyli jak ci robi zdjęcia to masz je na karcie p.s...
  6. A

    TV w telefonie

    k550 ma edge, nawet jak jakiś player w przeglądarce zaskoczy to o transmisjach live zapomnij
  7. A

    Wzmocnienie anteny

    szczerze mówiąc to nie wiem czy to coś daje (wzmacniacz)... może i nawet szkodzić :D jedyne co mi przychodzi do głowy na poprawę zasięgu to przełączenie na samo 2G
  8. A

    Mało miejsca na karcie pamięci w SK17i

    na karcie nie ma niczego, co mogło by być niezbędne do poprawnego działania telefonu śmiało możesz zrobić format (najlepiej z poziomu Ustawień w telefonie, z tego co pamiętam najpierw w ustawieniach wybierasz opcję odłączenia karty pam. i dopiero wtedy masz aktywną opcję formatowania) tak na...
  9. A

    S5610 za 1zł czy LG T385 za 80zł?

    ten LG to zapewne kolejna odsłona Cookie, plus taki że ma ekran pojemnościowy (aczkolwiek rozdzielczość niska jak na 3.2") wydaje mi się że samsung będzie lepszym wyborem, na pewno wytrzyma więcej od lg z racji jego budowy jeśli chodzi o system to tragedii nie ma, działa to to całkiem sprawnie...
  10. A

    Używane, które wybrać

    nie wiem co masz na myśli pytając "czy warto?" żeby to potem sprzedać z zyskiem czy jak? te telefony mają małe defekty które skutecznie zniechęcają do zakupu jak dla mnie nie warto się tym interesować
  11. A

    SE k800i- nie można otworzyć folderu aplikacji i gier oraz ich instalować.

    równie dobrze może zrobić reflash SEUSem bez kombinacji i narażania się, że coś zrobi nie tak a wcześniej warto by przywrócić po prostu ustawienia fabryczne w telefonie a jeśli pliki były kopiowane na kartę pamięci to jej format (ew. próba usunięcia folderu gdyby to było kopiowane do pamięci...
  12. A

    problem z routerem sagemcom 2704 - odcina połączenie

    zrobiłem tak jak pisałeś, wrzuciłem FW i przywróciłem ustawienia fabryczne routera niestety nadal to samo, gdy mnie odcina komunikat na routerze: "Adsl nie działa." dziwne bo na tym starym Liveboxie nigdy się tak nie działo
  13. A

    PowerAMP nie widzi wszystkich folderów

    w ustawieniach najpierw sprawdź czy masz zaznaczone odpowiednie foldery do skanowania jeśli tam wszystko jest ok to w ustawieniach programu jest opcja czyszczenia biblioteki i ponownego skanowania
  14. A

    problem z routerem sagemcom 2704 - odcina połączenie

    nie mam podpiętego telefonu, jedyny kabelek jaki leci do gniazdka telefonicznego to ten od routera da coś ten hard reset? przywracałem ustawienia fabryczne 2 dni temu jak to ustawiałem wszystko, później wyłączyłem tylko zabezpieczenia i filtrowanie mac aby każde urządzenie w domu łączyło mi się...
  15. A

    problem z routerem sagemcom 2704 - odcina połączenie

    kilka dni temu przedłużałem umowę na neostradę i wziąłem router sagemcom 2704 wczoraj pojawił się problem, router jakby traci połączenie z linią telefoniczną grałem z kumplem w coopa portala 2 i gadaliśmy przez skype, nagle rozłączyło wszystko ale komp nie stracił połączenia z routerem...
Top