Czy lubisz mobilne okienka?


  • Ilość głosujących
    5
Za co lubicie lub nienawidzisz ten system? Pomińmy poszczególne modele (i to jak ten system na nich "płynnie" działa, np. w starych SPV).

Nie jest to system dla każdego, ja za nic nie mogę się na niego przestawić. Ratuje mnie tylko HTC Sense. Strasznie wszystko zagmatwane, trzeba się uczyć gdzie co znajdziemy. Gry 3D porażka, niektóre lepiej wyglądały na platformie n-gage Nokii. W dodatku nie znalazłem jeszcze takiej, która wspierałaby MT. System chyba typowo biznesowy, mało rozrywki. Trzeba nad nim posiedzieć aby "jako tako" go skonfigurować.

A wy? Jakie macie doświadczenia?
 
Dokładnie system typowo biznesowy, mało rozrywki. Najbardziej nienawidzę WM za to, że jest mało aplikacji i że jest za bardzo "komputerowy". A zaletą jest, że największe nawigacje są na niego.
 
Dokładnie tak:
zaletą jest, że największe nawigacje są na niego.
Windows Mobile lubię przede wszystkim za Automapę. Do tego dochodzi łatwe zarządzanie plikami tekstowymi (pakiet Office Mobile robi swoje). Co do gier to nie narzekam, nie gram za często bo nie mam na to czasu, ale na WM można znaleźć wiele wciągających na wiele godzin gierek, moje ulubione wymieniłem już dawniej w temacie: https://forum.gsmx.pl/30074/kaiser-lista-najlepszych-gier.html

Co do aplikacji, to nie wiem czy jest ich aż tak mało, wybór jest duży, jako standard: darmowe SPB Capture do tworzenia screenów, darmowy PIM Backup do backupów smsów/listy kontaktów itd., do tego jakiś naukowy kalkulator, słownik angielsko-angielski typu Lexisee/Lexisgoo/Lextionary, Mdict z biblioteką Wikipedii, jakaś ciekawsza i wygodniejsza klawiature i czego chcieć więcej? :)
 
Ostatnio edytowany:
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top