Zręcznościowa Yamakasi Masters

Temat w 'Gry Java 128x160' rozpoczęty przez andek, 08.03.2008.

Status tematu:
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
 1. andek

  andek Świeżak

  Dołączył:
  02.02.2008
  wiadomości:
  1
  Otrzymane lajki:
  0
  [​IMG]


  Zagraj jednym z mistrzów Yamakasi! Naucz się nowych tricków i wygraj mistrzostwa Parkour.

  Parkour to pochodząca z Francji sztuka przemieszczania się po mieście w sposób niekonwencjonalny. Poruszanie się zakładające nieco inne, niż planowali to urbaniści, wykorzystanie wszystkich dostępnych elementów otoczenia. W „filozofii” Parkour zawiera się również dążenie do doskonalenia własnej osoby i wzmacniania siebie zarówno fizycznie jak i psychicznie. Jak w każdym sporcie ekstremalnym, rywalizujemy tu z sobą samym. Za każdym razem, kiedy pokonujmy przeszkodę przełamujemy wewnętrzny strach i opór, stajemy się przez to silniejsi i lepiej poznajemy samych siebie. Trzeba zaznaczyć, że chodzi tu o trudniejsze wyczyny, niż przejście przez metrowy plotek.

  Yamakasi to autentyczna grupa francuskich śmiałków, zwanych współczesnymi samurajami. Jej założyciele to Yann Hnautra, Laurent Piemontesi, Chau Belle, Williams Belle, w których możesz się wcielić w grze. Trenują na przedmieściach Paryża mniej więcej od 1997 roku. Dziś można powiedzieć, że Yamakasi zrobiło furorę porównywalną do jazdy na deskorolce w latach 70-tych czy surfingu w latach 60-tych. Nastolatkowie na całym świecie trenują styl poruszania się stworzony przez Yamakasi. Filmiki kręcone przez fanów z Warszawy, Meksyku, Seulu czy Lizbony ćwiczących nowe techniki i style zalewają Internet w coraz większej ilości.

  Yamakasi MastersW grze Yamakasi Masters wcielasz się w jednego z mistrzów tej dyscypliny i możesz grać w 5 różnych trybów:

  1. Trening — Naucz się sterowania oraz podstawowych tricków, aby być lepszym i szybszym podczas przygody i wyzwania!
  2. Przygoda — Rozpocznij przygodę jednym z członków grupy Yamakasi! Naucz się nowych tricków i wygraj mistrzostwa parkour!
  3. Wyzwanie — W tym trybie możesz rywalizować o najlepszy czas, największą ilość punktów za tricki lub najlepszą punktację łączną. Swoje wyniki prześlij na serwer i zmierz się z najlepszymi!
  4. Free run — Masz dość rywalizacji? Biegaj po mieście bez ograniczeń czasowych. Możesz potrenować lub zwiedzać każdą lokację aby potem być najlepszym w wyzwaniu lub przygodzie!
  5. Bonus — Plansze bonusowe pozwalają na dodatkową zabawę! Free running z przymrużeniem oka.

  Na każdym trybie masz do pokonania kolejne poziomy, a twoja postać się rozwija. W grze możesz wykonywać tricki podstawowe i specjalne jak: Monkey, Reverse, KingKong, UnderBar, UnderBar 360, Barrel, Kash, Wallflip, BackFlip, FrontFlip, Aerial, Sideflip i inne!
  Zalety
  Ukryta wiadomość
  Musisz się zarejestrować lub zalogować żeby zobaczyć ukrytą zawartość

  Link :ok: by matrix6020 09.07.10r


   
  Ostatnio edytowany przez moderatora: 09.07.2010
 2. Google AdSense Reklama

 3. akro12

  akro12 Szef

  Dołączył:
  27.02.2008
  wiadomości:
  3,553
  Otrzymane lajki:
  276
  Ukryta wiadomość
  Musisz się zarejestrować lub zalogować żeby zobaczyć ukrytą zawartość

  Link :ok: by matrix6020 09.07.10r


   
  Ostatnio edytowany przez moderatora: 09.07.2010
Status tematu:
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.

Poleć tę stronę