witam . mam problem . kupiłem wczoraj xperie x8 przez allegro i okazuje się że nie działa w niej android market , jest jakiś problem z całą aplikacją bo jest tam ikona i w ogóle ale nie dziala , nie mogę nic ściągnąć .. może ktoś mial podobny problem , bardzo prosze o pomoc
 
A może przywróć ustawienia fabryczne? Ja miałem tak np. że market działał tzn się uruchamiał ale nie mogłem się zalogować ale to już inna bajka...
 
jest to twój 1 telefon z androidem?

do działania marketu potrzebne jest konto google połączone z nim, + dodany nowy telefon najprościej to sprawdzić z poziomu pc zalogować do gmail, i później market, w prawym górnym rogu "moje zamówienia i ustawienia" i zakładka ustawienia tam dodaj telefon, na telefonie albo skrót do marketu będziesz miał albo przez przeglądarkę spróbuj się zalogować.

 
Ostatnio edytowany:
Podczas włączania telefonu wyskakują jakieś błędy??? Jak nie działa? Klikasz i wywala do pulpitu? Na początek przywróć ustawienia fabryczne i zobacz czy to coś zdziała jeżeli nie to pisz to będziemy pomagać.

Ostatnio u mojej siostry też nie działał i wyskakiwały błędy podczas uruchamiania telefonu. Flashowanie przez KDZ na rom z fastbootem, następnie full wipe :D i uruchomił się i wszystko git majonez :P Tyle że to GT540 :P ale również android.
 
Ja miałem na początku problem z marketem, bo przypadkiem go usunąłem, poszedłem do salonu, facet pokazał mi jak przywrócić ustawienia fabryczne i były wszystko okay. Może i Ty spróbuj je przywrócić?
 
Najlepiej przywrócić ustawienia fabryczne, potem dodać konto google i spróbować połączyć się z marketem. Ja tak własnie miałem, a marketu nie było w ogóle na telefonie
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top