Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Witam mam problem

Nie mogę zainstalować gry na k300i :evil:

Wrzucam do katalogu "Inne" i gdy wchodzę na komórce do niego to mam jedynie opcje "wyślij" itp a nic w rodzaju instaluj

Proszę o wybaczenie mojej nieporadności ale pierwszy raz mam z takim czymś do czynienia :)

Pomocy :P
 
Ludzie gier się nie instaluje na telefonie, tylko grywa się do katalogu "Gry" lub "Aplikacje" gdy to zrobicie to wystarczy uruchomić.

_google
 
Otóż problem jest taki ze nie mogę do takiego katalogu wrzucić bo jak podłączam tel do kompa to nie mam tych katalogów


PS. chyba ze jest taka opcja w programie której nie zauważyłem?

[ Dodano: Wto 06 Maj, 2O08 19:03 ]
(jednak nie ma takiej opcji)


Dalej nie mogę sobie z tym poradzić może mi ktoś pomoc? Słyszałem ze w SE wystarczy wrzucić i zainstalować ale nie wiem jak zainstalować właśnie... obrazy i dziwięki działają bez zarzutów a aplikacji i gier nie mogę


jeszcze raz prosze o pomoc
 
Bezpośrednie wrzucenie gry na SE k300i (jak i na 99,9% innych SE) może odbyć się najprościej przez podczerwień. Wtedy od razu pojawia się monit z pytaniem gdzie gra ma być zainstalowana (albo gry, albo aplikacje). Z kablem jest ten problem, że trzeba odnaleźć program, który grę wrzuci. Standardowy dodawany przez SE bądź przereklamowany FMA mogą sobie nie dać z tym rady. Irda, irda i jeszcze raz irda. Albo ściąganie z wap uploader'ów.
 
moze zamiast pliku .jar wrzucasz .jad albo .rar i dlatego twoj fon nie odpala gierek
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Top