Słyszałem że gierka jest i ciekawa i ma fajną fabułę ale nie miałem okazji zagrać dłużej w nią
 
Grałem w warcrafta bardzo długo i jeszcze mi sie nie znudziła:)
 
a teraz mnie posluchajcie mam neta 512 i mam takie lagi ze hoho. Może ktoś mi pomoże w tej sprawie ??
 
Cudowna gram mam 70 lvl Shamana Full epic Enchancement
 
a teraz mnie posluchajcie mam neta 512 i mam takie lagi ze hoho. Może ktoś mi pomoże w tej sprawie ??


lagi nie zaleza tylko od predkosci internetu ale tez od servera.... dowodem jest to ze lag dosc czesto konczy sie dc-em (disconectem)... najprawdopodobniej grasz na privacie..... chociaz na oficjalu tez sie zdaza....
 
niegram w WoW bo jest płatne

jak grasz na pryvacie to nic nie placisz polecam andeerie patrz moj taki kolorowy post na gorze strony nr 2 ;)
 
cyz ktos mi powie jak tibie do WoWa porownywac_________________________________
to jak porownywac bloto do zlota ale tibia isnt gold royumiem bo jest wieksza bardziej rozbudowana i placi sie ale ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
cyz ktos mi powie jak tibie do WoWa porownywac_________________________________
to jak porownywac bloto do zlota ale tibia isnt gold royumiem bo jest wieksza bardziej rozbudowana i placi sie ale ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tibia nie jest bardziej rozbudowana.... i za tibie sie nie placi.... ale masz racje ze TIBIA vs WOW = BLOTO vs GOLD
 
jak można kochać grę można ją lubić
jednoczesnie sie z toba zgadzam i jednoczesnie nie.... kochac gre to znaczy lubic jakby to byla najlepsza gra w twoim zyciu, ze jestes od niej uzalezniony itp.... cos w tym rodzaju... ciezko to wytlumaczyc....
 
gierka super dla ludzi co maja dużo czasu bo ciągnie jak .. ;D sami wiecie
 
ja wole wow niz tibie
tibia to badziewie
grafika do niczego i wogóle wszystko tam jest do niczego
a wow nie to nawet fajna gra i moze tez wciagnac
 
Grafika wymaga przyzwyczajenia, ale ogólnie najlepsze MMO w jakie gralem...
 
a mnie nijaka grafika WoWowska jakoś pociąga xD nie lubiej beznadziejnej grafy, ale ta w WoWie ma jakiś swój urok... I w dodatku mam własny server :D
 
WoW jest fajny a z serva ni korzystasz
(W tibię graem i powiem że bardziej wkurza niż relaksuje (bo do tego pierwotnie są gry)
Mi nikt nie powie że w tibię nie grałem w wowa gram i lubię to chociaż ta "więź" jest bardzo płytka więc nie zanurzam się mocno
(wojop95- na temat tibii i metina błagam- nie wypowiadaj się)
 
ja gram w WoW'a na bezpłatnym
:)
nick: kene

ale gram raz kiedyś , może ktoś mnie kiedyś spotka :P
 
Kiedyś grałem, ale aktualnie unikam już gier ;)
Nie wiem czy to wiek czy co ... :D
Ale gra jak dla mnie to klasyk gier online ;)
 
ja gram w WoW'a na bezpłatnym
:)
nick: kene

ale gram raz kiedyś , może ktoś mnie kiedyś spotka :P
na bezpłatnym - znaczy prywatnym... ale podaj nazwę servera ;) ja młócę na Phoenix-WoW , a jeśli chodzi o polski to server Blizzlike mojego kumpla Andeeria ;)
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top