Wielki problem z grą i baterią

Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Może mi ktoś pomóc? mam Xperia X10 mini pro i pobrałem parę gier z marketu np: Pandemic czy plant tycoon gdy włączam grę pojawia się komunikat,,Aplikacja Plant tycoon(proces com.blackmedia.planttycoon)została niespodziewanie zatrzymana.Spróbuj ponownie,, nawet jak telefon wyłączę to nic to nie daje pobranie gry od nowa też nic mam tak z paroma grami... dodatkowo zauważyłem że bateria nie trzyma mi nawet 5h ładuje do godziny 7.00 a o 13.00 jest już prawie pusta( nic nie robie) wcześniej tak nie było mam ten telefon ok tygodnia i dobrze się spisywał a pisze to tutaj bo jest to wazny dla mnie problem a nie mam jak napisac nowego tematu...PS telefon czysty nwaet tapeta nie jest zmieniona proszę o rade błagam!
 
Jak nie masz nic ważnego to przywróć ustawienia fabryczne, może to pomóc ale nie musi ;)
 
tak jak pisze kolega wyżej przywróć ustawienia fabryczne lub wgraj nowe oprogramowanie
 
Pomógł pomysł kolegów z góry ?
 
ładuje do godziny 7.0
Im dłużej tym gorzej dla tego typu batreii..
Aplikacja Plant tycoon(proces com.blackmedia.planttycoon)została niespodziewanie zatrzymana.Spróbuj ponownie
Za mało ramu .. Można zrobić swap i podkręcić procka . Google będzie wiedziało więcej.;)
 
wyczysc telefon do zera, pewnie jakies smiecie Ci zjadaja pamiec i baterie, kto wie czym sie mozna zarazic w markecie..
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top