W jaki sposób trafiliście na GSMX? Wasze początki

Szukałem tego tematu nawet przez google ale nie znalazłem, więc taki zakładam. Pytanie jest proste i chyba nie muszę wyjaśniać o co chodzi: Jakie były Wasze początki na GSMXie, Wasze pierwsze posty itd.

Ja pamiętam, że szukałem czegoś (jakiejś gry albo motywu) na swój były k550i i wpadłem na GSMX. Na początku moim planem było ściągnąć to co chcę i zapomnieć o koncie, ale coś mnie tu trzymało ;] Już pierwszego wieczora wrzuciłem paczkę moich motywów na jakże elitarny serwer Chomikuj i dałem link na forum. Oczywiście jako żółtodziób nie dałem listy plików i dostałem upomnienie od CNK, ale szybko spisałem i było Ok. Wspomniałem, że coś mnie tu trzymało- to chyba wszechstronność forum i ciekawe dyskusje. No i tak jakoś poszło, sam nie wiem kiedy dobiłem do 100 postów, potem 500, no a teraz mam ponad 800.

Zachęcam do pisania :)
 
Ostatnio edytowany:
Ja trafiłem tutaj oczywiście przez Google w celu znalezienia potrzebnego mi kodu serwisowego do Samsunga.Jednak zobaczyłem że mam jakąś tam wiedzę to od razu zacząłem pomagać pierwszego dnia (o tutaj) i tak się zaczęło.Nie pobierałem i nie byłem jakąś pijawką :D No oczywiście od poziomu Elite już trochę korzystałem.Głównie pomagałem w sprawie Samsungów.A potem jakoś się potoczyło.Miłe towarzystwo i w ogóle zachęciło do pozostania na GSMX.Ranga Uploader'a ,wrzucanie plików i filmów,potem krótka przerwa i JM.Artykuły na główną itp .Nie jestem tutaj długo (tak jak np Blady ) no ale mi się tu podoba :D
 
U mnie wszystko zaczęło się od momentu kiedy upadło forum wdtk. Chciałem znaleźć coś nowego ale tak samo rozwiniętego i wpadłem na gsmx. Na początku jeszcze na przemie był wymóg napisać 5 postów żeby coś ściągnąć więc napisałem te 5 postów i zacząłem ściągać. Byłem taką pijawką, ale w końcu stwierdziłem że to głupie i zaxcząłem się udzielać. Pierwszysch wrzutek nie pamiętam ale zawsze byłem elite później piwosz :D po zmianie skryptu CNK napisał PW z wiadomością czy nie chcę byc modem zgodziłem się. Teraz jestem modem i myślę że kiedyś awansuję aby móc lepiej pomagać forum i dalej uczestniczyć w jegho rozwijaniu ;)
 
No więc ja trafiłem na to forum przez kolegę. Na początku chciałem koniecznie pobrać grę Yamakasi Masters, więc napisałem 3 posty (chyba 3 były do downloadu, jak dobrze pamiętam) i ściągnąłem tą gierkę. Przypomnę, że te posty były typu "Fajna gierka. Dzięki". Napisałem je tak, ponieważ zauważyłem że w każdym temacie są takie posty więc nie widziałem w tym nic złego (Za tamtych czasów nawet było kilka stron z takimi "komentarzami"). Kilka dni później napisałem PW do CNK z pytaniem o rangę uploader (to było takie nietypowe pytanie :P). Nie mogę sobie przypomnieć, czy dostałem tego uploadera czy nie... (coś mam słabą pamięć xD) Jakoś tak w maju startowałem na JModa, następnie otrzymałem redaktora. Dostawałem awanse i tak do dziś...
 
Do mnie chyba e-mail przyszedł ale już nie pamiętam... A więc na początku to za dużo to się nie udzielałem ani też nie pobierałem plików, tylko jak jakiś fajny motyw mi wyszedł to dodałem na forum akurat dodałem 2 motywy. A ostatnio po małym namówieniu Speedziocha pododawał kilkanaście plików (dokładniej ok50-55), a ściągnąłem tylko 1 plik:)
 
O ile dobrze pamiętam do szukałem czegoś do mojej starej motoroli C350 [oj zabytek] i jakoś przez google trafiłem na to właśnie forum, ale wtedy było chyba jeszcze na przemie... oczywiście zarejestrowałem sie, ściągnąłem co chciałem i zakończyłem przygodę z tym forum. Pare miesięcy później znowu czegoś szukałem i znowu trafiłem na gsmx xD chciałem się zarejestrować, ale okazało się, że już mam konto [zajęty był mój email i nick]. Jak zwykle ściągnąłem to czego potrzebowałem i już by pewnie znowu skończyła się moja przygoda z forum gdyby nie to, że zainteresował mnie temat z rekrutacją na j.moda i uploadera... pamiętam, że najpierw napisałem do CNK na gg, dał mi odpowiednie wskazówki i zostałem j.modem, a później to już jakoś się potoczyło...
 
Ja o gsmx dowiedział się od kolegi wyżej a mianowicie od malegomakara i o ile dobrze pamiętam to on mi zaproponował bym został jmodem. Oczywiście pierwsze uploady nie były zbyt porywające ale zawsze. Linka na chomika i na sendspace a screeny na fotosika i tyle. Po woli uzbierałem 100 postów potem dalej i teraz ponad 1400. No i tak po troszku "spamuję" na forum.
 
Ja znalazłem na google.pl .

[mod=malymakar] urzekła mnie twoja historia xD[/mod]
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Po upadku złote wdtk szukałem jakieś strony GSM próbowałem na wielu sie zaaklimatyzować ale był za małe i nie było komu odpowiadać,pisać i moderować (jak to było na wdtk więc szukałem dalej...) Znalazłem GSMX i zaczołem pisać posty z grami do 30 postów dobrze mi szło gdybym wiedział że trzeba scenn z napisaem gsmx.pl dodawać xD i dostałem pierwszego osta ^^ (nalio Kill :P).Wkurzyłem się odpracowałem i się trafił nabór na moderatora więc się załapałem i tak to poleciało... :D
 
A ja... Pierwsze styknięcie, to wklepywanie w pasek adresu byle co z końcówką .pl, oczywiście z nudów. Pomyślałem - forum jak forum, i poszedłem sobie dalej. Następnego dnia szukałem motywów do iPhone'a. I znowu GSMX. Zrobiłem konto, ściągnąłem motyw, zapomniałem o koncie. Potem dostałem meila: "pjS, coś długo cię nie było" czy jakoś tak. Wrzuciłem coś, co tam miałem. Tak to się zaczęło.
 
To było dawno, jak dorwałem się do fona na którym coś chodziło mam na myśli SE K550i to szukałem w google darmowych tapet , aplikacji itd. Natrafiałem na różne strony te darmowe były monotonne i nudne wciąż te same pliki nic nowego. Po którejś stronie trafiłem na forum.gsmx.pl o ile pamiętam przyciągnęła mnie kolorystyka forum, wiec założyłem konto. Napisałem z 10 postów i ściągać paczuszki zacząłem i przebierałem i masowo ściagałem.
Pewnego dnia zobaczyłem informacje wspomóż forum. Polubiłem to forum wiec wysłałem kase i otrzymalem dostęp do SB i tam poznalem wspaniałych ludzi miedzy innymi Speeda i bladego;) I potem sie dalej potoczyło ;]:ok:
 
Ja jak wszędzie trafiłem z google :D Na początku od 26.06 do około września byłem "pijawką" :D Ale coś mnie ruszyło i zacząłem odpracowywać moje dwa osty(oczywiście dostałem je od CNK i akra xD). Wtedy zaczęła się praca. Dodałem swoje pliki i odpracowałem ostrzeżenia. Potem raporty, aktywność i Sub mnie dostrzegł i wysłał PW czy nie chciałbym zostać modem :D Tak to się zaczęło.
Co mnie zatrzymało ? Myślę, że zły i niedobry admin :D
 
a ja? ja to tam jak dostałem pierwszego SE (k310i) to mi kumpel wytłumaczył o grach itp.... no to szukałem w google no i po kilku stronach natrafiłem na gsmx.... no to się rejestnąłem i sciągałem..... takie tam.... później się rozpadło StDI i się nudziłem, chociaż grałem w WoWa z jego adminami itp.... później jeszcze sciągałem, po jakimś czasie napisałem posta czy 2.... później zacząłem się udzielać nieco bardziej (tak, zwłaszcza na grach forumowych :P)... nawet pamiętam jak pisałem do CNK posta że ktoś bluzga forum itp.... i od tego się zaczęło..... po jakimś czasie zachciałem mieć upka, no to wrzucałem.... a że już wtedy pisałem na SB to unknow mi pisał ze po co mam być upkiem jak mogę modem..... napisał ze speed mi pomoże(od pomocy), speed ze może być, wyjaśnili mi co trza zrobić no i się zgłosiłem.... czekałem cierpliwie na moda... aż w końcu nie wytrzymałem i zacząłem marudzić :P..... no ale w końcu subzrobił ze mnie moda i zacząłem się starać.... :P.... no po połowie czasu testowego znowu nie wytrzymałem i zacząłem marudzić.... ale się udało.... /// potem doczekałem się degradacji z powodu braku czasu (speed - twoja wina! :P)... no potem konkurs walentynkowy i VIPek :D... po jakimś czasie polop mnie zaczął namawiać żebym wrócił na moda... i wróciłem... /// gsmx forever :P ;)

 
Ostatnio edytowany:
A ja swego czasu miałem nokię 3110c ..czegoś na nią szukałem..gier ,albo rozwiązania problemu z resetem ,nieważne.Na forum wpadłem przez przypadek, w goglach ktoś założył podobny temat z problemem,jaki ja miałem ..poczytałem ,poszperałem i znalazłem gry na swą nokię.Postanowiłem się zarejestrować i regularnie zacząłem odwiedzać nasze forum,wrzucać swoje upload'y, a gdy pierwszy raz ktoś mi podziękował ..hmmm czułem się jakbym stracił dziewictwo.Od tamtej pory zaglądam tu codziennie
 
Ja pamiętam szukałem gier aplikacji na w200i, i wtedy właśnie BladyGks podpowiedział mi o tym forum i tak się zaczęło. Pamiętam moje pierwsze ostrzeżenia, oo prostu nie dokładnie przeczytany regulamin. :D Na początku nie trzymało mnie tutaj dopiero po pół roku zacząłem uczestniczyć w rozmowach na forum wrzucać paczki pomagać ludziom i tak trwa do dziś.
 
Trafiłem tutaj dawno szukając gier 176x220 na mojego Playseta (można na niego wgrywać javę tylko przez wap). Założyłem konto i patrzę, a tu nie mogę nic pobrać. Nagle widzę komunikat coś o pierwszej wstawce. Znów próbuje pobrać grę, a tu jakaś kłódka wyskakuje. No nic myślę szukam dalej. Spojrzałem w górę, a tam pisało coś o ściąganiu. Klikam odnośnik, a tam pisze, że muszę mieć elite. Więc czytam co trzeba zrobić uploaduję te 25 gier, a tu niespodzianka. Nic się nie dzieje. Zrobiłem sobie przerwę, trwała ona ok. 9 miesięcy.

Następnym razem szukałem milionerów w 400x240 oraz dotyku. Więc uparłem się na te elite, zacząłem uploadować, ale zapomniałem o gsmx w nazwie. Znów przerwa na ok. 2 miesiące.

Następnym razem, gdy tu wszedłem całkiem przez przypadek, zauważyłem konkurs na zauploadowanie największej liczby/rozmiaru filmów. Elite przyszło samo, później zgłosiłem się na uploadera. Kilka dni potem na JM i oto jestem.
 
No więc ja trafiłem na to forum przez kolegę. Na początku chciałem koniecznie pobrać grę Yamakasi Masters, więc napisałem 3 posty (chyba 3 były do downloadu, jak dobrze pamiętam) i ściągnąłem tą gierkę. Przypomnę, że te posty były typu "Fajna gierka. Dzięki". Napisałem je tak, ponieważ zauważyłem że w każdym temacie są takie posty więc nie widziałem w tym nic złego (Za tamtych czasów nawet było kilka stron z takimi "komentarzami"). Kilka dni później napisałem PW do CNK z pytaniem o rangę uploader (to było takie nietypowe pytanie :P). Nie mogę sobie przypomnieć, czy dostałem tego uploadera czy nie... (coś mam słabą pamięć xD) Jakoś tak w maju startowałem na JModa, następnie otrzymałem redaktora. Dostawałem awanse i tak do dziś...
Też tak spamowałem,tak naprawdę nie wiem po co tu trafiłem,chyba jakiegoś kodu szukałem,ale nic nie ściągałem bo miałem Nokie 6610i :D

Taki Spam był na forum,że chcę wrócić do tamtych czasów :)
 
U mnie wyglądało to tak ... szukałem fajnych gierek na jakimś porządnym forum. Więc szukałem po googlach takowych stron. Za którymś razem trafiłem na gsmx :)
Gdy ujrzałem jak bogaty jest wybór na tejże stronie założyłem konto i ściągałem co chciałem-nic nie pisząc bo kiedyś nie było rangi member :)
Moje pierwsze konto zostało usunięte gdyż kompletnie o nim zapomniałem w 2O08 roku powróciłem i zacząłem czynniej baraszkować po forum :P
 
Ot, historia bez rewelacji. Po zakupie pierwszego smartfonu przeglądałem neta w poszukiwaniu forum o tej tematyce i jakoś tak wyszło że gsmx.pl najbardziej przypadło mi do gustu.
 
Ja tutaj trafiłem z powodu gier i licznych aplikacji na Iphone, google mi w tym pomogło :).
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top