Ulubiony film:)

Witam. Piszcie jakie są wasze ulubione filmy:)
ja uwielbiam wszystkie serie szybkich i wściekłych:) nie zadzieraj z fryzjerem borat:)
 
"szkoła życia", "dzień świra", "chłopaki nie płaczą", "poranek kojota", seria "american pie" :D, "kac vegas", "męsko-damska rzecz" a z mniej ulubionych ale bardzo fajnych to "na pewno być może". Można wymieniać dalej ale nie ma sensu :P
 
Seria TAXI i transporter , punisher war zone, X-men geneza wolverine xXx i xXx II
300 i wiele innych
 
Helikopter w ogniu, adrenalina 2 a dalej nie pamietam...
 
No jakże inaczej, jak nieśmiertelni bracia Blues, którzy patrzą na was w moim avatarze ;) (Blues Brothers oraz Blues Brothers 2000). Miło także pooglądać niebieskich ludzików paradujących w dżungli (Avatar). Nie zaszkodzi też nieco polskiej klasyki (Chłopaki nie płaczą, Dzień świra, Seksmisja, Kingsajz). Nie można też zapomnieć o amerykańskich perełkach (Kod Leonarda da Vinci, Anioły i Demony). No i na koniec, jak można zapomnieć o klasyce? (Titanic, Casablanca, Pulp Fiction, Lot nad kukułczym gniazdem, Ojciec chrzestny, Leon zawodowiec, Pianista)
 
łojj.. dużo ich jest "Krok do sławy" i wiele wiele innych
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
hm Sposób na teściową , american pie , wieczny student
 
Zależy na jaki humor i jaki gatunek...

ale stawiając na komedyjki, serdecznie polecam "Harold and Kumar" 1 i 2 ;)
 
komedia: Ali G

serial: LOST

akcja: Anioły i Demony
 
Piraci z Karaibów- wszystkie części- czekam na 4.
no i czekam na dubbing dr housa sezonu 6 bo samemu po angielsku ciężko go załapać- to dość specyficzny serial....a- dobra komedia i film animowany nie są złe.
 
Lot skazańców - faajny :D Z głupich to Jaś Fasola, Superhero, Harold i Kumar i to co na Canal+ :P
Wiele filmów akcji i hity ostatnich lat.
 
Ostatnio edytowany:
Ostatnio oglądałem paranormal activity:D niezły film:D
 
Ja dodam Hot Shots 2 i Pulp Fiction ;)
 
Wszystkie Sportowe z tuningowanymi autami :D
 
Egzorcyzmy emily rose
epoka lodowcowa
miłość w rytmie rap
cb4
kids
hooligans
 
moj ulubiony film to 13 dzielnica :):slonko:
 
LOST(zagubieni) pierwsze części były najlepsze.
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
eurotrip kiepskie lost
 
Serio 28dni/tygodni później, rec (tylko 1), Świt żywych trupów, Jestem legendą, Resident Evil. Strasznie lubie motyw z zombie itp.
 
Mój to American Pie :]
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top