Telefon się nie wlącza ....

Temat w 'Nokia' rozpoczęty przez Freso, 18.02.2008.

Status tematu:
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
  1. Freso

Freso Początkujący

Otrzymane lajki:
    1
    SIema poratujcie,.... mam nokie 6230i ktora się nie wlącza.Mam w niej normalną baterie standardowa dla tego modelu to jest BL-5C i nie odpala.....Telefon czyściłem lekko takim patyczkiem higienicznym nasączonym wodą z mydłem co by ładnie wygladał i myslałem ze sie zalał ,ale na bateri od nokii 5140 ( BL-5B ) odpalił ładnie.Co robić ??

( to fonik brachola )

EDIT : Jedna sprawa jeszcze : Wysłałem od kumpla co ma taki telefon jak ja piosenke i po tym telefon wariował karta jakies pliki dziwne pokazywala jakies kopie folderów robiła tych co miałem na karcie no to formatowalem ja na kompie i bylo ok ale teraz fon jest jakis inny .... muli sie ...... a piosenki przed formatowaniem nie dzialaly naprzyklad Pussycat Dolls - Buttons miałem to doszło do 01:39 i sie tak cielo co sekundke w końcu komunikat był ( Błąd odtwarzacza muzyki ) .Tam w fonie może być wirus ?? Jak tak do dajcie antywira na jave albo chociaz sposób naprawy fonika ( uwaga już się włączył ale dłuuuuugo musialem trzymać przycisk włączania ) .

2. Google AdSense Reklama

by ukryć wszystkie reklamy.
  3. ewa0904

ewa0904 Świeżak

Otrzymane lajki:
    0
    co do tego edita: to może na tel jest wirus, widziałam już kilka razy podobne zachowanie

4. konrad11

konrad11 Forumowicz

Otrzymane lajki:
    0
    ale nie ma antywira na jave :(

5. gontra

gontra Świeżak

Otrzymane lajki:
    0
    ja tak mam w noki n gage zobacz jezykiem czy bateria jeszcze jest ok jak nie to wymien bo nieorginalne sie czesto jebi*

6. krzysiek443

krzysiek443 Świeżak

Otrzymane lajki:
    0
    Najlepiej oddać do serwisu (oni najlepiej ci powiedzą co jest nie tak) lub wgrać softa. Jeśli to nie zadziała to kup nową baterię.

7. Adamish

Adamish Świeżak

Otrzymane lajki:
    0
    Tak jasne do serwisu moja siostra dala do serwisu siemensa i nagle mowia ze telefon zostal zalany;/

8. speedzioch

speedzioch Dziś Fejm zostawmy

Otrzymane lajki:
    178
    ja mam tak że naciskam przycisk włącz ale się nie włącza i trzeba nacisnąć za 2-3 sekundy jeszcze raz i trzymać aż się zaświeci spróbuj

9. matilakti

matilakti Świeżak

Otrzymane lajki:
    0
    zrzuć ja z balkonu i zobacz może sie właczy

10. JohnnyEnglish

JohnnyEnglish Świeżak

Otrzymane lajki:
    0
    jesli jest jeszcze na gwarancji to oddaj ja do serwisu i oni powinni wiedziec co jest nie tak

Status tematu:
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.