może ktoś wie jak włączyć tapetę live wallpapers, nie wiem gdzie je szukać i jak ustawić na 1 stronie
 
Instalujesz plik .apk następnie przechodzisz do pulpitu i w wolnym miejscu przytrzymujesz palcem i wybierasz tapety >> Animowane tapety >> wybierasz przez siebie zainstalowaną i "Ustaw tapete".
 
na wszystkich tapetach animowanych wyskakuje mi taki komunikat ''aplikacja live wallpaper picker[ proces android.process.acore] została nieoczekiwanie zatrzymana,spróbuj ponownie,,, niewiem czemu tak się dzieje co zrobić a może jakiś program wgrać w telefon
 
Aby aktywować Live Walpapers musisz mieć roota. PORADNIK
Następnie musisz wgrać sobie samdroidmod wraz z opcją Live Walpapers ZNAJDZIESZ GO TUTAJ

Pamiętaj jednak, że rootowanie telefonu wiąże się z utratą gwarancji.

 
jak to poczytałem i na innych stronach o live wallpapers to mi się odechciało zamiast zamulać telefon sciągne sobie w to miejsce coś ciekawszego dzieki za pomoc
 
czyli nie ma możliwości bezinwazyjnego użytkowania live walpapers na spicy ?
 
czyli nie ma możliwości bezinwazyjnego użytkowania live walpapers na spicy ?
nie ma
 
inwazyjne - pytanie co oznacza.
Można zrootować telefon nie tracąc gwarancji. Oczywiście jeżeli zrobisz w tym czasie z niego cegłę i pójdziesz do serwisu to Ci go nie przyjmą, ale jest opcja wgrania roota po czym jeżeli coś się dzieję to wgrywasz oryginalny room swojego operatora i po sprawie.
Natomiast aktywne tapety są. posiadam w tym momencie zmienioną kuchnie SamdroidMod Kitchen z softem JH1 i tapety są w standardzie... ale troszkę spieca nie wyrabia na niej wiec zmieniłem na normalną. Chyba, że przerobić kartę na partycje dla telefonu ale to inna Bajka....
 
inwazyjne , czyli to co grozi utratą gwarancji .... czyli root odpada ;/

jak mi sie kompletnie znudzi to zrobię roota ;p
 
Chyba, że przerobić kartę na partycje dla telefonu ale to inna Bajka....
Swap ?
Do tego trzeba mieć BARDZO szybką kartę pamięci..... i nie sądzę żeby aż tak pomogło
Aktywne tapety w tym telefonie służą właściwie tylko do szpaningu....
 
Mnie osobiście tapeta się podoba. Ale mowie tnie telefon, co do swampa, wystarczy karta "class 6" jest odpowiednia.
Root jest równoważny z utratą gwarancji, ale kiedy coś się wali, wgrywasz oryginalny soft i po sprawie. (no oczywiście pytanie z czym idziesz do serwisu)
 
Mnie osobiście tapeta się podoba. Ale mowie tnie telefon, co do swampa, wystarczy karta "class 6" jest odpowiednia.
Root jest równoważny z utratą gwarancji, ale kiedy coś się wali, wgrywasz oryginalny soft i po sprawie. (no oczywiście pytanie z czym idziesz do serwisu)

Jeżeli wróci się do oryginalnego "wszystkiego" nie mają opcji w serwisie zobaczenia że była jakaś ingerencja ?
 
Nie , chyba że oni zaczną kombinować w konsoli i doszukiwać się wpisów xDD

Mój kolega zrypal fon przy wgrywaniu andro 2.1 , już mu się włączyć nie chciał.
Oddał i powiedział że mu się zawiesił i już potem nie chciał włączyć xDDDDD naprawili mu
 
No ja też tak zrobiłem i się nie skapnęli ;D
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Raciborski Grafika 0 Odpowiedzi
betyboop Aplikacje Android Live Wallpapers 0 Odpowiedzi
betyboop Aplikacje Android Live Wallpapers 0 Odpowiedzi
Mineai Tapety BlackBerry 0 Odpowiedzi
Sub-Sero Tapety / animacje Inne 1 Odpowiedzi
Top