Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Witam. Zwracam się dzisiaj do was z kolejną prośbą. A mianowicie dzisiaj włączyłem tableta ( nie włączałem go chyba z 2 tygodnie ) chciałem sobie zgrać filmy na wycieczkę, a gdy podłączyłem go kabelkiem pod kompa karta w ogóle nie łączyła ( kartę ta formatowałem z 7 razy). Po dłuższej chwili zdecydowałem się go sformatować ( tableta) gdy go włączyłem okazało się, że ekran dotykowy w ogóle nie działa można nim coś zrobić jedynie z myszka. Dosłownie przed chwilą karta zaczęła łączyć z kompem, ale tablet dalej mówi, że jest uszkodzona :| .Teraz was proszę o jakieś sterowniki do ekraniku dotykowego tylko .apk i może rozwiązanie problemy dotyczącego nierozpoznawania przez tablet karty. Od razu powiem, że to tablet japońcki nie znam nawet producenta ( kupowałem na allegro ) i nie znam strony żeby pobrać oryginał. Prosze o szybkie odp. ;P
 
Nie ma czegoś takiego jak sterowniki w apk. Spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne w tablecie, potem sformatować kartę w nim.
 
hmm jakby to powiedziec przywracam ustawienia fabryczne to ekran nie dziala a jak próbuje sformastowac karte to nic sie nie dzieje.
 
a chociaż może napisz nazwę tableta, będzie może coś łatwiej znaleźć są różne resety np w galaxym hard reset.. Samsung Galaxy Tab 10.1 --- HARD RESET - YouTube
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Napisał Japoński ale pewnie kupił chiński :D to pewnie jakiś no name. Jak to napisał irocket nie ma sterowników w .apk, do tych tabletów też są ponoć aktualizacje androida więc spróbuj poszukać update`a :D może po nim się wszytko naprawi. Podaj jakieś napisy z obudowy to może pomożemy poszukać update`a. A ustawienia fabryczne przywracasz w systemie czy robisz Hard Reset że przy włączaniu tableta jakąś kombinacją przycisków z obudowy?
 
JEST to firma SuperPad i 7 model P 745. Możeto coś pomoże a jeśli chodzi o reset to próbuje formatować i resetowaći żadne z nich nic nei pomagają. A opcjii Hard reset nie ma. Dziekuje wszystkim za odpowiedzi, ale temat jeszcze nie skończony ;|. No cóż czekam na rozwiazania ;)
 
Jakiego masz androida? Tu jest jak zrobić aktualizację :D mam nadzieje że nikt sie nie będzie bulwersował jak dam linka do jakiegoś forum:
Superpad i7 Android 2.2 Tablet PC 7 Inch Infotmic - Page 21

Tyle że po angielsku... i będziesz musiał zarejestrować sie na 4shared żeby to pobrać ale może coś da radę :D
 
Dzieki ma androida 2.1
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top