Witam mam telefon Spv C600 i chodzi mi o to że mój telefon nie ma wifi zaczełem szperać w sieci i znalazłem karte minisd która dodaje do telefonu wifi ale tu pojawia sie problem taka karta jest większa niz normalna mini sd a u mnie karte pamięci wkłada się pod baterie i taka większa karta się poprostu nie zmieści. Czy jest jakaś możliwość żebym miał wifi w telefonie ??;/
 
Ostatnio edytowany:
Hmmm nigdy o takim rozwiązaniu nie słyszałem.

Zastanawiam się że nawet jak ją wepniesz to jak ją uruchomisz,jak uruchomisz te Wifi z karty ?
 
Karta WIFI na miniSD Spectec SDW-822 - NOWOŚĆ !! (717576211) - Aukcje internetowe Allegro tu jest link do takiej karty poszukałem też na ten temat i wychodzi że w menadzeże połączeń pojawia sie wifi to zna ktoś rozwiązanie mojego problemu?
 
Ostatnio edytowany:
Więc tak... Po długim wymyślaniu jak by to zrobić wykombinowałem kilka chyba oczywistych rzeczy tylko tutaj pytanie ile ci brakuje do zapięcia baterii? jeżeli bardzo mało to możesz zobaczyć czym zaizolowany jest twój akumulator. Jeżeli tylko cieńką folią to trudno a jeżeli masz baterie zabudowaną plastikiem możesz spróbować zdjąć ten plastik. Ewentualnie możesz poszukać karty mini SD z Wi-FI o normalnych wymiarach albo kupić cieńszą baterie. Chyba tylko tyle można by zrobić w tym temacie.
 
Mam przełom w moim telefonie lepiej zaczne od początku. Więc po wrzuceniu piosenki na karte otworzyłem ją a wyświetliła mi się lista programów żebym wybrał który mam użyć windows media player jest na końcu więc przewinełęm a tam wielkie zdziwienie bo zobaczyłem 2 programy o nazwach "WLANUtility.exe i wifioff.exe normalnie osłupiałem na każdej stronie pisze że ten telefon nie ma wifi a tutaj takie programy więc sam już nie wiem wrzuciłem plik z komputera i powiązałem z WLANUtiliti.exe i włączyło mi się wlan tylko że w każdym menu tam pisze "no data" i zastanawiam się co zrobic.

Bartekbar z tą kartą chodzi o to żę jest ona dłuższa niż normalna a u mnie jest zagłębienie pod baterią na karte i poprostu nie zmieści się do zagłębienia tego
 
Ostatnio edytowany:
Niestety rozczaruje cię telefon ciągle nie ma WiFi a te pliki to może wynik źle dorobionego Windows Mobile pod ten telefon lub są potrzebne żeby jakaś inna funkcja działała.

Hmm z tą kartą to też raczej nic nie zdziałasz jak jest dłuższa od wejścia/zagłębienia pod baterią (karty przyciąć nie można a i wejścia przedłużyć sie nie da chyba że rozwalić obudowę)

Jak mówi stare przysłowie które wymyśliłem:
Z byka krowy nie zrobisz jedynie byka sprzedać możesz a krowę kupić.

Czyli.
Wbudować Wifi raczej nie da rady łatwą robotą (Jak byś był zaawansowanym hobbysta GSM i znał elektronikę GSM lub przy zniszczeniu obudowy).Jak ci zależny na Wifi to proponuje sprzedać V600 i kupić M3000 cena podobna więc wiele nie musiałbyś inwestować (Oczywiście mowa o używanym) ;]
 
Napisałem do sprzedawcy z allegro odpowiedział mi że karta wifi jest identycznych rozmiarów co mini sd a w razie jakby nie pasowała ja zwracam mu przedmiot a on mi kase i koszt przesylki więc chyba zbieram na tą karte nie szkodi sprobowac chyba :) a co wo oprogramowania mam windowsa 5.1 chociarz na stronce podane że telefony maja 5.0 ale w sumie jeżeli odpaliłem program warto spróbować się połączyć niestety mieszkam w małym miasteczku tu nie ma routerów jutro jade do szkoły to może spróbuje :)

Spróbowałem u kolegi w domu co ma routera i niestety nic nie znalazło ciągle wyskakuje "driver is not loaded" więc pozostaje mi oszczędzać na karte z wifi a niestety droga jest ale wifi to wifi internet działa idealnie chociarz boli po kieszeni 300kb za wczytanie jednej strony troche dużo a bez java script to jak bym włączył neta na noki 5200 :-(
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top