Ten i ten jest dobry.Jak ktos lubi windows to WM jak ktos lubi styl iPhone to symian
dlamnie WM jest faworytem bo juz jestem przyzwyczajony go windowsa:)
 
Ten i ten jest dobry.Jak ktos lubi windows to WM jak ktos lubi styl iPhone to symian
dlamnie WM jest faworytem bo juz jestem przyzwyczajony go windowsa:)
styl iphone'a jest symbianowy? nie ośmieszaj się...
 
Ale i tak od soniaków dużo lepsze są nokie bo się tak nie tną ja soniaki !
 
Dla mnie cena zbyt wysoka.
1500-1700zł to bardzo dużo jak na te możliwości -> dla porównania prawie identyczny HTC Touch Diamond (ma mniejszy wyświetlacz o 0,2 cala, słabszą baterię i brak wysuwanej klawiatury, ale ma za to akcelerometr, 4GB pamięci wbudowanej) kosztuje ok.1000zł.
Xperia jest lepsza od daimonda

1.Ekran ma wieksza rozdzielczosc
2.Wiekszy wyswietlacz
3.Wykonany z materialow wysokiej jakosci(metal)diamond jest z plastiku na ktorym pozostaja odciski palcow
4.Wieksza rozdzielczosc nagrywanych filmów (640x420)
5.Pojemniejsza bateria
 
Xperia jest lepsza od daimonda

1.Ekran ma wieksza rozdzielczosc
2.Wiekszy wyswietlacz
3.Wykonany z materialow wysokiej jakosci(metal)diamond jest z plastiku na ktorym pozostaja odciski palcow
4.Wieksza rozdzielczosc nagrywanych filmów (640x420)
5.Pojemniejsza bateria
Może i tak ale skąd brać PLNy na te telefony? Ja też wydałbym 1000 zł (gdybym miał) na diamonda i wolałbym zaoszczędzić 500zł. W 6120c też widać odciski palców na tylnej obudowie i nie jest aż tak tragicznie jak twierdzi sporo osób. Dla mnie przesadą jest żeby się uczyć albo nawet studiować i kupić sobie telefon za równowartość czynszu za mieszkanie na 2 miesiące... Wybór zostawiam Wam.
 
Ja jestem zadowolonym posiadaczem X1 :D. Telefonik w porządku design świetny porządne wykonanie z dobrej jakości materiałów. WM ja to WM:P Obsługa prosta chodź mogą być problemy np. podczas jazdy samochodem (ciężko trafić w to co sie chce na ekranie xD). No może jeden mały mankament to 3,2Megapixa aparat. Jak na dzisiejsze czasy to mało. Choć jak chce sie robic dobre foty to lepiej kupić porządny aparat.
Pozdro
 
Ale i tak od soniaków dużo lepsze są nokie bo się tak nie tną ja soniaki !
Jak masz W910i na R1FA030 brendowanym to się nie dziwie:lol3:.
1. W910i ma to do siebie że łapie zwiechy i resty nawet na R1FA037.
2. Symbian w niektórych Nokiach też poprostu nie daje rady i muli, co można zauważyć w N95 albo N73ME. Funkcje ma dobre ale z symbianem sobie nie radzi:(

To tyle. A wracając do Xperii to troche lipnie że ma wyświetlacz 65K. No ale tylko tyle WM obsługuje
 
telefon wg mnie nie jest za dużą rewelacją;)
 
Jak masz W910i na R1FA030 brendowanym to się nie dziwie:lol3:.
1. W910i ma to do siebie że łapie zwiechy i resty nawet na R1FA037.
2. Symbian w niektórych Nokiach też poprostu nie daje rady i muli, co można zauważyć w N95 albo N73ME. Funkcje ma dobre ale z symbianem sobie nie radzi:(

To tyle. A wracając do Xperii to troche lipnie że ma wyświetlacz 65K. No ale tylko tyle WM obsługuje
oko i tak nie zauważa różnicy
 
telefon wg mnie nie jest za dużą rewelacją;)
A według mnie jest. Patrząc na to co prezentuje omnia czy htc, jest napewno dużo lepszy. Omnia i htc 9diamond) mają tragiczne zwiechy (jest szansa, że to kwestia romu, ale mimo wszystko...). Na X1 nie zauważyłem czegoś takiego
. Poza tym dotyk działa bardzo ładnie, nie trzeba się męczyć. Czasami tylko aby coś ustawić trzeba wyjąć rysik, ale to normalna sprawa.
 
Najlepsze jest to, że ten telefon ujrzał światło dzienne już jakieś półtora roku temu... Nie był w produkcji masowej, nie był sprzedawany, ale istniał ;).
Miał powprowadzane jedynie drobne poprawki.

Gdyby teraz powstawał, pobiłby na głowę te wszystkie wasze iPhone'y, Omnie i inne :D.

Orientuje się ktoś może, ile teraz kosztuje? Może dokupię sobie drugą zabawkę :D.
 
Witam
Jak mam odtworzyć film z Youtube? Kiedy próbuję, wyskakuje błąd (nie można otworzyć pliku).

Pozdrawiam

edit:
mam odpowiedź:
To Opera nie posiada jeszcze wsparcia do oglądania filmów. Zainstalowałem Skyfire i wszystko śmiga ;)
 
Ostatnio edytowany:
Ja mam Xperie i jestem b. zadowolony z kupna, ma pełnego WM 6.1 Proffesional, zostały przez SE dodane tylko panele (9).
Według mnie minus to tylko Aparat 3.2 Mpix ale i tak daje radę w codziennym życiu.
Telefonik się bardzo rzadko wiesza, szybko łapie sygnał z satelitami GPS, ma pakiet office, a obudowa metalowa więc rzadko się uszkodzi, klawiatura QWERTY ze średnimi skokami - mi się podoba (trzeba się przyzwyczaić).

Ogólnie jak na 1655 zł (na komoorki.pl) bardzo opłacalny fonik.
 
Mam problem z wifi w xperi nie mogę się połączyć z hot spotami a jak już się połączę to nie mogę korzystać z neta. Wie ktoś jak sobie z tym poradzić???
 
jak się już połączysz, to jaki masz zasięg? (sprawdzisz w Comm Manager/Ustawienia/Komunikacja bezprzewodowa/Karty sieciowe) Jak jest jedna kreska, to w większości wypadków nie skorzystasz z internetu mimo iż jesteś połączony - antenka w PPC jest dużo mniejsza niż te w laptopach i nie radzi sobie na słabym zasięgu - to normalka ;)
Jak masz router u siebie w domu, albo łączysz się na jakimś oficjalnym hotspocie to wszystko powinno być ok :P
 
Zasięg jest ok... łącze się dopiero jak sam wpisze ip, a w konfiguratorze połączeń albo w "połączenia" nie trzeba czegoś ustawić??? bo kompletnie tego nie rozkminiam...
 
A masz może kod WEP do tej sieci jeśli owy jest?
 
łączyłem się z dwiema sieciami jedna otwarta( i po wpisaniu id się łączyłem) a druga z kluczem wep i nawet po wpisaniu kilku krotnym się nie połączyłem... :/
 
Zrób rard reset czyli przywróć ustawienia fabryczne powinno pomóc;-)
 
Mialem szybo sprzedalem ale teraz zaluje
podam ci adres strony na ktorej znajdzesz w szystko na tema X1

Forum Sony Ericsson Xperia - Wszystko Dla Twojej Xperii

tu znajdziesz co cie interesuje tylko musiesz sie zarejstrowac
przy rejstracji podaj moj nick
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top