Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Mi tak samo jak reszcie brakuje tego Bluetootha , a i teraz pytanko .. wiecie może czy jest jakiś fajny patch poprawiający jakieś błędy tego telofonu ?
napisz tutaj... Problemy - GSMX.pl Forum - Wszystko do Twojej komórki za DARMO (gry Java, aplikacje Java, Symbian, Windows Mobile, iPhone, Android, nawigacja GPS)
 
Ja go mam pół roku i jest wszystko git tylko ten bluetooth ;< ;D
 
Tak jak wspominacie minusem jest brak Bluetooth'a . Telefon ogółem to bardzo trwały sprzęt ( siostra lata na nim 2 lata ) i oprócz rys i większych otarć nie ma zastrzeżeń.Dla mnie jest to za małe, mały wyświetlacz , mała funkcjonalność . Ale za tą cenę to oczywiste.
Pozdrawiam.
 
w200i jest telefonem bardzo dobrym rzadko się psuje pięknie działa ma tylko 2 minusy brak bluetootha oraz mały wyświetlacz ale mimo to polecam go
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Dla mnie jest świetny.!
Oczywiscie ma małe wady takie jak:
-słaby aparat
-brak bluetooth
 
mam telefon, ale jk na te czasy jest już slaby
 
Jak dla mnie Blue to jeden z minimum :P
Więc nie skorzystał bym z usług tego foniaka :P
 
Ja mam W200i. Ma wiele opcji np.: Bluetooth, Aparat cyfrowy
___________________
=====Dodano:=====
sorry bluetooth nie ma pomylił mi się K800i
 
Telefonik fajny. Bluetooth można dorobić. Mojemu koledze dorobili jak brał na umowę w Plusie.
 
Dorobić bluetooth?... Mało prawdopodobne... W200 nie jest dostosowany do posiadania bluetooth.
 
miałem w200i 4lata i nie narzekam
 
Nie ma możliwości dorobienia bluetootha. To technicznie niemożliwe.
A co do telefonu - to dość przeciętny, słaby aparat, wyświetlacz, cicho gra. No ale czego się spodziewać w tej cenie. Moim zdaniem lepiej dołożyć 20 czy 30zł i kupić K750i.
 
Zgadzam się z przedmówcą. Posiadam tą komórkę i niszczy mi się już trochę obudowa. Narazie nie narzekam. Chociaż raz mi głośnik się zepsuł ale szybko się sam naprawił ;)
 
Ja mam ten telefon 4 lata. Jedyna wada która była w moim w200i to to, że joystick pękł.
 
Moim zdaniem ten telefon jest dość taki. Brakuje mu tylko bluetooth-a. Ale jeśli ktoś potrzebuje telefon do dzwonienia, sms-owania i posłuchania muzyki to on jest dla niego.
 
Co do sony ericson w 200i mogę się wypowiedzieć stylistyka w porzątku java całkiem niezła ale ma tylko podczerwień szkoda że niema blutouh
 
Większosc gier pod jego rozdzielczosc dziala - karta 2 gb śmiga jak i muzyką na nią skopiowana
Czego chcieć więcej? ;) Jedyny problem to wymiana plikow z np, kumplami którzy mają bt tylko.
Ceny na allegro to 50 zł.~ za używany, sprawny sprzęt
 
Posiadam sam taki telefon przez 5 lat i uważam ze jest bardzo wytrzymały! No mały minus tak jak kazdy juz napisał ze brak bluetooth. Ale dla osoby która szuka dobry wytrzymały telefon to bardzo go polecam !
 
tak popieram ten telefon jest super !!
 
Telefon jest mały, ale za to wytrzymały i gra nawet nieźle. Dla kogoś komu wiele do szcześcia nie potrzeba jak znalazł.
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top