Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
telefon średni. Główne wady to za mało kolorów, ścieranie się boków i brak bluetootha.
 
Jak na te czasy ten telefon jest dość lichy, nie posiada nawet BT.
 
punkt 1. Nie wiem jak ty ale ja oglądam filmy na kompie :D
punkt 2: grafika nie ma szczególnego znaczenia. ważne że ma dobry i szybki procesor
punkt 3: no jak dajesz na full to się nie dziwie. A po za tym nie słyszałem żadnego telefonu który na fullu nie charczał
punkt 4: i tu się zgodze, no ale cóż to jest Walkman;)
punkt 5: Można wgrać flash menu
punkt 6: jaki xplore?!
punkt 7: to wsadź tam kawałek papieru;)
punkt 8:
pierwsza sprawa... Wystarczy mieć ładowarkę CST-75 do której można podłączyć słuchawki
druga sprawa: po cholere podłączać do ładowania jak pod usb będzie się lekko ładował;)
punkt 9: ma irde :D
punkt 10: no chyba nie powiesz mi że on nie ma javy?!?!

Nie porównuj dzisiejszych telefonów do telefonów sprzed 2-3 lat...
I N95 nie jest dobrym telefonem;)
 
Mi się bardzo podoba :)
 
punkt 1. Nie wiem jak ty ale ja oglądam filmy na kompie :D
punkt 2: grafika nie ma szczególnego znaczenia. ważne że ma dobry i szybki procesor
punkt 3: no jak dajesz na full to się nie dziwie. A po za tym nie słyszałem żadnego telefonu który na fullu nie charczał
punkt 4: i tu się zgodze, no ale cóż to jest Walkman;)
punkt 5: Można wgrać flash menu
punkt 6: jaki xplore?!
punkt 7: to wsadź tam kawałek papieru;)
punkt 8:
pierwsza sprawa... Wystarczy mieć ładowarkę CST-75 do której można podłączyć słuchawki
druga sprawa: po cholere podłączać do ładowania jak pod usb będzie się lekko ładował;)
punkt 9: ma irde :D
punkt 10: no chyba nie powiesz mi że on nie ma javy?!?!

Nie porównuj dzisiejszych telefonów do telefonów sprzed 2-3 lat...
I N95 nie jest dobrym telefonem;)

1. To obejrzyj sobie na PC podczas podróży.
2. Przecież ten złom nie ma nawet dobrego procesora.
3. Posłuchaj sobie muzyki w głośnym miejscu- no tak, po co. albo ze znajomymi- kurde nikt nie słyszy poczas rozmowy
4. Walkan? To jest ZERO!!!
5. Wow, a w którym sybianowym nie można?
6. Nie mów nic o telefonach póki nie wiesz co to Xplore, bo robisz z siebie błazna.
7. No albo cementem.
8. Wyobraź sobie sytuację: za 10 minut wyjeżdżasz do babci u której jest cholernie nudno, patrzysz w telefon a tam taka sytuacja: bateria rozładowana i nie masz żadnego filmu (albo gry).
9. Buahaha i co przez nią sobie prześlesz na 10m? Irdę ma :D Nowość techniki
10. JAVA NA 126X160 TO NAJGORSZE GÓWNO!!!

Niestety, w200i TO BADZIEW!

Ciekawy poradnik znajdziesz tu:
http://forum.gsmx.pl/17224/tuning-se.html


N95 nie jest dobyrm telefonem? Milion razy lepszym niż w960.
Po 1: symbian 9.2 shackowany może prawie wszystko
Po 2: ekran 2'8 z 16mln kolorami i rozdzielczością 240x320- samo mówi za siebie
Po 3: Pomiędzy grami n-gage2 a java jest taka różnica jak przy tych 2 kobietach:


Po 4: Budowa do gier najlepsza jaką widziałem
 
Ostatnio edytowany:
Nie porównuj dzisiejszych telefonów do telefonów sprzed 2-3 lat...
I w tym rzecz wiadomo technika idzie do przodu, w tamtym czasie był to dobry telefon. Ale jak potrzebna jest Ci zabawka to sobie kup, to tylko telefon.
 
1. mógłbyś sobie kupić odtwarzacz DVD zamiast tego twojego syfu, a po za tym to nie jest telefon do filmów...
2. To dziwne bo na K750 się ścinała gierka a na W200 nie...
3. Jak dla mnie to obciach iść z telefonem w ręce i bujać się w rytmie HH...
4. Ma Walkman 1.0 i można zmieniać wygląd, ha nawet najnowsza nokia tego nie ma:D
5. On nie ma symbiana...
6. Znam się na telefonach ale nie na programach. To tak jakby mechanik musiał wiedzieć wszystko o balecie...
7. nie radze...
8. Ja nie jestem dzieckiem które lampi się ku*wa godzinami w telefon albo monitor. Ja chodze na boisko np. Tobie też to dobrze zrobi.
9. irdą nie możesz przesyłać na odległość 10 metrów ale przynajmniej jest...
10. Jak chcesz sobie pograć to chyba nie kupujesz W200 prawda?? Ja radze np. PSP albo iphona. Apple się teraz porządnie wzieło za gry na Iphona...


No cóż, W960 ma dotykowy wyświetlacz, jest to jeden z najlepszych walkman'ów na rynku(Walkman 3.0), bateria nie trzymie jak w N95 2-3 dni przy średnim użytkowaniu tylko od 4 dni, na W960 jest wieeeele modyfikacji i jest o wiele wydajniejszy

Twój poradnik jest naprawde ciekawy... tylko czemu tuning? Ty naprawde jesteś taki głupi czy ci za to płacą;\
 
1. A do czego to jest w ogóle telefon?
2. A ty cały czas o SE...
3. Ja nie mówię o bujaniu się, lecz o zwykłym słuchaniu. Pozdrów kolegów z wiejskiej balangi.
4. A tu się dziwisz, bo przez MenuEditor można zmienić prawie wszystko.
5. No właśnie...
6. W dobrych telefonach te rzeczy wiążą się bardzo mocno. Niestety w200i do takich nie należy.
7. Metafora- wiesz co to jest?
8. To nie wiem po co siedzisz na tym forum :) Ja akurat teraz mam trochę czasu na kompa, bo jestem chory i nie mogę nigdzie wychodzić.
9. To tak jakby lizać lizaka przez szybkę.
10. Na iphonie przyciski wyświetlają się na ekranie, więc do gier nie jest najlepszy. Radzisz mi bym kupił odtwarzacz DVD, PSP... Łącznie musiałbym dać ponad półtora tysiąca. Rozmiary nie są kieszonkowe. A N95 8gb kosztuje około 850zł i mam wszystko w jednym...

Mówisz, że napisałem Tuning, więc jestem głupi? Kurde, sam w ,,komórka" masz napisane W910 R1FA035 total tuning. Jakoś nie wychodzi Ci upokorzenie mnie.
P.S. Pozdro&Poćwicz.
 
Dobra. Zakończmy tą kłótnie bo będziemy się obrażać i nie będzie to miało końca... Ty uważasz że Nokia N95 jest zajeb*sta i że W200 to szajs, a ja uważam odwrotnie. Zakończmy to raz na zawsze ok?

PS. Iphone ma żyroskop i używa go do gier... A co do tego "tuningu" twojego to chodziło mi o to że nic tam nie ma o tuningu;)
 
Ostatnio edytowany:
Zamykam temat z powodu kłótni.

[mod=Piter2291] Otwieram znów temat na prośbę bladego[/mod]
 
Ostatnio edytowany:
Fajny telefon dla niewymagajacych . polecam . wszystko ok tylko bluetootha nie ma
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
SE w200i jest dość dobry, tyle że jak dla mnie ma za mały ekran i nie ma bluetooth. Ogólnie dla tych, co chcą podzwonić sobie czy posłuchać muzyki jest bardzo dobry.
 
brak bluetooth robi swoje....wole nie mieć irdy ...
głównie jako muzyczny...mały wyświetlacz...dla mniej wymagających w sam raz....
nadmienie że jest wygodny :D
 
Ja tego fona mam juz dość długo i sprawuje sie dobrze nic sie nie psuje.
Mi przeszkada tylko brak bluetootha prucz tego tel jest zajebisty
 
Nie przepadam za tym modelem :P
 
wg. mnie za mala cene jest swietnym telefonikiem. moze i nie ma bt, ale za ta cene nie ma czego sie wiele spodziewac
 
Telefon Jest fajny tylko ma słaby aparat no i nie ma bluetootha.
 
sam posiadam fonika bardzo dobry. Wady: brak BT i HPM-62 (chyba sie nie myle). Ogólnie telefon super
 
Moim zdaniem telefon k200i jest bardzo dobry, może nie ma BT, ale od czego mamy internet i komputer w domu?
Moim zdaniem w dzisiejszych czasach nie ma już takiej potrzeby aby od kogoś pobrać różne aplikacje. Trzeba mieć koniecznie BT? Ważne, że ma kartę pamięci oraz kabel USB, a wtedy wszystkie problemy zostaną rozwiązane. Jeśli chodzi o ekran to w muzycznym telefonie nie ma on żadnego znaczenia...
 
Mi tak samo jak reszcie brakuje tego Bluetootha , a i teraz pytanko .. wiecie może czy jest jakiś fajny patch poprawiający jakieś błędy tego telofonu ?
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top