Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Mam ten telefon i nie wiem jaki on jest.

prosiłbym o opinię na temat tego fona

z gury dzięki
 
dziadowski telefon chyba najgorszy jaki miałem zawiesza mi sie robi jakies mazajkowate zdjęcia .... w skali od 1 do 10 dałbym mu jakies 4 bo wszystkie gry na nim chodzą jeszcze jedną wadą jest to że nie mam bluetooh ... milion razy lepszy jest 3110c ( chociaż wiele gier nie działa)
 
Niezbyt dobry, poprostu telefon w odtwarzaczu.
 
To jest telefon dla koobiety , co z tego że ma finkcje MEGA BAS ,Jak ma kitowaty aparat VGA o rozdzielczości 0,3 mpx ijeszcze ma jakoms innom karte nie micro SD :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Ej ja z kumplami mamy te telefony nie jest dla bab a jak jest to pokaż gdzie to jest napisane
 
mój kolega ją ma i mówi że jest z nim wszystko :ok: i że te głośniczki mają 1 vat ok2
 
Miałem kiedys :> mi sie podobał... moze aparat nie był najlepszy ale jesli chodzi o głosniki to :good: :spox: :good:

poza tym ten telefon nie jest dla bab....
 
Mam ten telefon i po 9 miesiącach poszło oprogramowanie, ale tak poza tym to nie narzekam na niego, w porównaniu do k300i oraz k310i ten telefon to cudo, nie wiele odstaje od k750i :good:
 
Kolega ma ten właśnie model SE, jest na poziomie w300i ale według mnie lepszy jest SE k750i.
 
W/g mnie to zależy co komu potrzebne-odtważacz czy aparat,ale brak bluetotha,odtważacz też nienalepszy-inaczej szmelc :blant:
 
mój brat go ma, i cały czas się z niego za to nabijam :D
brak bluetooth, dziadowski aparat i ogólnie nie podoba mi się
jedyny plusy to chyba slot na karte pamięci
 
mam ten telefon i srednio jestem zadowolony mi wystarczylby tylko do niego lepszy aparat
 
fajny telefon mało opcji slaby aparat ale za to tani
 
to jest telefon głównie stworzony do muzyki,muzyczny
 
Niezbyt dobry, poprostu telefon w odtwarzaczu.
 
G
Najgorsza wersja Sony Ericssona Walkman ;/ Dla mnie to rupieć ;/ Już ja mam K750i i wystarczy zmienić softa na W800i i mam walkmana, do tego akustyka i prze grajek :D
 
No słaby ale najtańszy z muzycznych. Jak komuś tylko po to potrzeby tel, czyli do dzwonienia słuchania mp3 i radia to z pewnością wystarcza.
 
wmiare dobry tel tylko szkoda ze ma taki ciulowy aparat :((
 
raczej nieciekawy model, no ale to zalezy czego ogolnie od telefonu wymagasz.
 
najgorszy telefon na świecie
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top