Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Mam go 2 miechy i szczerze mówiąc jest wspaniały. Tylko ten nieszczęsny joystick, który zaczął się psuć po 1,5 miesiąca, ale wystarczy przeczyścić i wszystko w porządeczku. Naprawdę polecam ;)
 
a ja bym nie powiedział ze jest taki super ja telefon mam od 3 miesiecy i joystik szybko mi sie popsuł ja na waszym miejscu wzią bym cos lepszego
 
SE k800i to super fonik i tylko tyle powiem naprawde jest wart swojej ceny!!! !!! !!!
 
na jej miejscu nie brał bym go bo sie szybko jojstik psuje
 
Super telefon mam go od 2miesiecy nic złego się nie dzieje... Jest wypasiony i dobrze słucha się na nim muzy;)
 
super telefon a co do gałki to nie jest wadliwa
 
kuzyn go ma . sam czasem go uzywam. nic mu nie moge zazucic. zdj naprawde dobre. muza na glosniku-super, aparat idealny. tylko troche przy duzawy..
 
Jestem posiadaczem tego fonika od kwietnia bodajze i sprawuje sie super nie narzekam na niego. Wrecz przeciwnie fajny...aparacik 3,2 zawsze mozna szybko strzelic focisza. Joystick w duzej mieze zalezy od uzytkownika...mam namysli granie joyem w gry. Ja gram klawia i nie mam problemow z joyem Polecam. Jedynym moim problemem jest przycisk od robienia zdjec czasami trzeba mocniej docisnac.
 
mam k800i od 2 lat i nie ma żadnych problemów z joy'em telefon godny polecenia można w nim wiele przerobić i upiększyć go ja jestem zadowolony z jego posiadania
 
nie radze joystick nawala po jakimś czasie, lepiej kupić se nokie
 
bo nie kupuje się od kogoś tylko nowy ale że szkoda pieniędzy to nawala jak byś miał nowy to by ci nie nawalił a nokia schodzi na psy !!!!!!!!
 
Koma jest świetna joystik dobry mam tą komurke rok i niemam zamiaru jej wymieniać bo jest super
 
Ostatnio edytowany:
moim zdaniem tel fon jest w porzo i sie nie psuje ale ma jedna wade niema latarki tylko lampe ksenowa
 
latrakę zawsze można zrobić ściągnąć aplikacje torch i podkleić po menu lampa błyskowa nie jest wadą tylko zaletą ,bo robi trochę lepsze zdjęcia niż na led
 
Ja mam ten telefonik od 2 lat i wszystko Działa. Jest to bardzo wytrzymały telefonik sam sie przekonałem o tym bo mi 5 razy z kieszeni wypadł jak jechałem na rowerze i nawet sie nie wyłączył...a joystick czyszcze raz na miesiąc.
Bardzo polecam ten telefonik!!!
 
boski telefon moj brat go ma i go chwali
 
Dobry telefon...mam go ponad 0,5 roku....małe centrum rozrywki xD na joya nie narzekam->świetniee się sprawdza...tel godny uwagi xP
 
ja bym radził żeby kupiła k850i ;) ma dużo lepszy aparat aż 5 mpx oraz ma jeden z najlepszych aparatów 5'cio mpx :)
 
jak ktoś umie robić dobre zdjęcia to k800i zrobi lepsze zdjęcia niż k850i... K800i ma chyba najlepszy aparat z SE....
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top