Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Polecam ten telefon posiadam go już z 4 lata :) działa tak samo , nic sie nie psuje :) Może niezle modyfikować go. POLCEAM !
 
mi ten telefon bardzo sie podoba ale co do joysticka to jest troche wadliwy
 
Telefon jak najbardziej na tak, solidny, masywny
 
Posiadam ten telefon 4 lata. Jest bardzo wytrzymały,wypadł ni na beton kilka razy,także z dużej wysokości,nic się nie stało,wszystko działa,nic nie wymieniałem od czasu zakupu. Joystick mi się nie zepsuł,lecz czasem trzeba mocno wcisnąć żeby załapał. Ogólnie telefon jest fajny,chociaż nie należy do najnowszych :) Polecam. Solidna robota.
 
Ten telefon nie raz mi spadł, ale działał dalej, no joy trochę wadliwy, ale wystarczyło go wyczyścić trochę raz na tydzień i było ok.
 
Mi kiedyś wpadł do wiadra z wodą i po wyjęciu działał, megatelefon
 
Telefon kultowy, zakupiłem go na początku jego świetności, to był przełom, ogromny wyraźny wyświetlacz, świetny design no i ten aparat jak na tamte czasy reweelacja
 
Ja ten telefon mialem przez 2 lata i bardzo dobrze to wspominam ponieważ z tym telefonem nie mialem żadnych problemów joystic tak jak sam telefon nadal dziala bez problemów;)
 
Jedna wielka cegla. Swojego czasu byl straszny szal na ten telefon, wyszlo na niego duzo patchy i ogolnie wizualnych modow. System jak to system. Zwykly nudny, sooniacz.-.- Szalu ni ma ale jest ok..
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top