Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
mam taki problem grałem sobie na telefonie (bateria była pełna) grałem chyba z 2 min i w pewnym momencie telefon zgasł i tak się dzieje zawsze gdy gram w gry albo oglądam filmy lub słucham muzyki. Jakieś pomysły??
 
mam taki problem grałem sobie na telefonie (bateria była pełna) grałem chyba z 2 min i w pewnym momencie telefon zgasł i tak się dzieje zawsze gdy gram w gry albo oglądam filmy lub słucham muzyki. Jakieś pomysły??
Od pomocy masz dział pomoc. Wgranie softa na nowo powinno pomóc.
 
Telefonik bardzo fajny, tylko strasznie sie klawisze zdzieraja
 
przez 1,5 roku bylo wszystko ok. robił dobre zdjęcia, muzyki sie słuchało wspaniale, filmiki nagrywal juz troszke gorsze, ale dało sie to przezyc. dopiero w lutym tego roku zaczął sie psuc(dobrze ze byl na gwarancji). najpierw ekran, klawiatura, potem coś z sms-ami , po prostu wymienili mi wyszystko w tym telefonie co sie dało (nawet klawiature mi wymienili na nowiuśką xD). przez 6 miesiecy oddawałam go do naprawy 6 krotnie. a potem kupilam sobie samsunga B3410
___________________
=====Dodano:=====
a bateria trzymala ok 3 dni .
 
przednia kamerą nie da się robić zdjęć,ona jest tylko do wideo rozmów, nic więcej
 
Miałem go przez 2 lata, ale po 1,5 roku zaczęły wylatywać śróbki(serio!) i ogólnie zaczął się rozlatywać. Ale to nie wada telefonu tylko mojego użytkowania :)<Oby z X10 tak się nie stało.
 
Polecam telefon , miałem przez dwa lata teraz ojciec używa zamieniłem się z nim na X10. Wyświetlacz mimo że mały to znakomity i barwny. Aparat wyśmienity . Telefon w ogóle się nie psuł i pewnie pochodzi jeszcze długo .
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
  • Max. czas czuwania:
    GSM: 400 h. (16,7 dni)
    UMTS: 400 h. (16,7 dni)
  • Informacje z www.mgsm.p
 
Telefon mam ponad 2lata i jest rewelacyjny no moze tylko slabe jest to ze nie ma zooma jak sie robi zdjecia w mega pixelach ale po za tym super :D Polecam
 
Jest po prostu idealny ! .. Jeden z moich pierwszych telefonów , zawsze będę miał do niego sentyment.. Jest prosty w obsłudze , wygodny i przede wszystkim bardzo elegancki ; )
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top