Smartfon do 600zł z dobrą kamerą frontową, jaki wybrać?

Cześć wszystkim!

Nie mam zbyt dużej wiedzy na temat smartfonów, postanowiłam więc zwrócić się do Was o radę.

Chcę kupić smartfona z systemem android do 600 złotych (po cenie ze stron typu allegro). Telefon powinien być nowy, bez simloca. Budowa standardowa, klawiatura na dotyk. Wielkość wyświetlacza obojętna (choć przyznam, że mój stary Samsung S II był ciut za duży). Nie mam upatrzonej konkretnej marki telefonu, chciałabym jednak, aby była to jedna z tych przodujących na rynku.
Telefonu potrzebuję przede wszystkim do smsowania, dzwonienia, robienia zdjęć, słuchania muzyki i przeglądania internetu. Inne funkcje są mi zbędne. Telefon będzie używany w warunkach domowych jak i na zewnątrz, w warunkach miejskich.

PRIORYTET: Dobre jakościowo zdjęcia robione kamerą frontową.

Do tej pory używałam Samsunga S II (który nieustannie się psuł) (sprowadzany z Azji, mój błąd). Zdjęcia wychodziły naprawdę słabe, ciągle jakieś poświaty, nieostrości... Trzeba było się mocno namęczyć, aby zrobić nim dobre zdjęcie. I tego właśnie chcę w przyszłości uniknąć! Tak jak już wspominałam wyżej, szczególnie zależy mi na ładnych zdjęciach z kamery frontowej.

Zdaję sobie sprawę, że budżet jest niewielki, ale może uda Wam się coś "wyczarować" ;)
Dzięki za przeczytanie powyższego tekstu. Liczę na Was i czekam na Wasze propozycje! Pozdrawiam :)
 
Najlepszą kamerę z przodu w tej cenie ma Nokia Lumia 735 - prawie taki sam aparat jak z tyłu więc do selfie idealny :D


PS. Teraz widzę, że zależy Ci na Androidzie, ale jeśli przełknąłbyś jakoś Windowsa to Lumia jest świetnym telefonem - nie tylko pod względem zdjęć
 
Teraz większość ma 5.0 aparat wiec za dużo wyboru to nie masz mogłbym ci doradzić jakiegoś LG sobie mały budżet trochę możliwe że 4xHD nie wiem
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top