Słuchawki do telefonu !!!

Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Słuchawki do telefonu !!!



Witam , postanowiłem wkońcu zainwestować w jakieś lepsze słuchawki do telefonu :D ale że nie chciał bym kupić byle czego , pytam was o porade :)

Kwota jaką mam do przeznaczenia to ok.100zł

Słyszałęm że dobre słuchawki robi sennheiser czy jakos tak ... znajdzie sie cos dobrego w tej kwocie ?

Aha telefon to SE Yari , ale posiadam przejsciowke na jacka wiec no problem :D
 
Polecałbym patrzeć raczej oryginalne słuchawki do twojego fona a jeśli mozesz słuchać przez adapter (bo go ponoć posiadasz) to kup jakie bądź. Ale przed tym zasięgnij porady sprzedawcy :-) Jak zobaczy, że przeznaczasz 100PLN na słuchawki to na pewno nie będzie Cie robił w ch***a :-) pozdro
 
Z dousznych słuchawek, polecę Ci serię "CX" Sennheiser (jestem w posiadaniu Sennheiser CX 300) - słuchawki posiadają dobry bass, dźwięk jest w bardzo dobrej jakości, eliminuje dźwięki z otoczenia.

Ewentualnie zastanów się nad Creative "EP".

Ważne, aby słuchawki były oryginalne - masz pewność ich długoletniej pracy i jakości.
 
Do 100, powiem Ci, że za bardzo nie poszalejesz. Zależy Ci na basach? Kupuj nauszne czy jak kto woli nagłowne(W każdym bądź razie te takie wielkie), lecz jak już mówiłem, nie kupisz super,hiper odjazdowych, lecz też nie kupisz byle gó*na... Jeśli chodzi Ci o czystość dźwięku i izolacje od dźwięków zewnętrznych to weź jakieś pchełki, np. te które napisał kolega powyżej, czyli Sennheiser CX 300. Ja używam HMP-82 i są bardzo dobre, wręcz idealne no ale cóż... kosztują 170 zł, ale powiem Ci że warto. Ogółem, jeśli jesteś ograniczony do tej stówki to bierz Sennheiser CX 300.
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top