Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Zainstaluj sobie Samsung PC Studio, działa jak explorer (chyba dobrze napisałem). Możesz sobie dzięki niemu przesyłac pliki przez kabel. Możesz też skonfigurowć telefon tak aby działał jak dysk przenośny ale nie wiem jak to się odnosi do karty pamięci. Co do tego modelu to są tylko dwa mankamenty: 1. Ustwianie mp3 jako sygnału wiadomości i 2. wgrywanie gier na telefon przez kabel - to prawdziwa menczarnia. podsumowując telefon jest bardzo dobry. Estetyczne, przyjemne dla oka i nie nudzące się menu. Dobry aparat jak na tę klasę telefonu. Dobre wykończenie. Łatwa obsługa telefonu. Podsumowując to bardzo dobry telefon, który uważam za najlepszy jak na ten przedział cenowy.
 
D
samsun l 760

dobra wszystkie huje polecam Samsunga L 760 ,a to że sie zacina i takie tam to tylko mity- na prawde to świetny telefon, o ile kupimy nowyhttp://forum.gsmx.pl/images/smiles/regulamin.gif
http://forum.gsmx.pl/images/smiles/regulamin.gif
 
Ja znalazłem metode wgrywanie aplikacji java do samsunga http://samsung24.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=137&Itemid=82 to jest link . Mi osobiście niedziala ponieważ bitPim nieiwidzi mi telefonu ale jeśli komuś uda sie tak to niech napisze instrukcje. Fajny sposób bo darmowy.
 
K
ja mam ten telefon od tygodnia wszystko opcykałem ale wkurza mnie to ze nie mogo ściągnąć gier pomocy
 
D
WSZYSTKO SIE DA :D

Ludziska tela polecam naprawde jest zajefajny :) wszystki eproblemy jakie wypisaliscie to nie problem z tele a z uzytkowaniem go wszystko to da sie w bardzo latwy sposob wyjasnic :) co do bitpima postataraj sie bardziej bo instrukcja dokladnie mowi co masz zrobic :) wgraj kodeki najpierw na niego to go ujrzy :) co do dzwiekow sms to wystarczy converter na amr i ustawiasz co chcesz :) nie pamietam co tam jeszcze bylo no ale tak jak mowie wystarczy troche pokochac swoj tele i wssystko bedzie dobrze :P hehe
 
Ten Telefon to wielki SHIT! , osobiście wole dołożyć o 500 zł więcej i se odwalić NOKIE N70.
 
Ja mam Samsuunga i jest GIT :D
 
Ten Telefon to wielki SHIT! , osobiście wole dołożyć o 500 zł więcej i se odwalić NOKIE N70.
Bez przesady. Telefon nie jest najgorszy, wiadomo że są lepsze. Ale za takie pieniądze naprawdę nie ma co narzekać. Dla mnie jest wystarczający. Osobiście go polecam :)
 
slucjancie ludzie, chcialam wgrac sobie gry na samsunga, czytalam juz duzo instrukcji na ten temat... i w kazdej pisze ze po wpisaniu kodu *#0523# na fonie, przelączeniu na tryb Qualcomm USB i podlaczeniu fona do kompa przez kabel UBS powinien pojawic sie komunikat o znalezieniu 2 nowych urządzeń, JAKICH???? Za pierwszym razem nie doczytalam dokladnie instrukcji i ciagle naciskalam dalej, dalej, i zamiast zainstalowac recznie sterowniki do tych urzadzen to zainstalowalo mi sie cos innego. Chcialam je odinstalowac we wlasciwosciach mojego komputera i wykonac caly proces od poczatku. Prosze niech mi ktos napisze, jak sie nazywaja te 2 nowe urzadzenia!
 
czy da sie w tym fonie zrobic pelny ekran przy wyswietlaniu fotek?? albo filmu?????
 
przy oglądaniu filmiku się da musisz kliknąć opcje i potem poziomo
a przy wyświetlaniu fotek raczej się nie da.
 
Bodajze "data interface" i chyba "samsung cmda modem" czy jakos tak. Wyskoczy Ci okienko instalacji nowego sprzetu i tam masz zaznaczyc instalacje reczna. Pozniej znajdujesz folder ze sterownikami Qualcomm - dalej BitPim itd. Jak bedziesz uwaznie podazala za instrukcja to napewno wszystko zadziala bo ja juz od ok. roku wgrywam, kasuje itp.
 
mnie tam sie za bardzo nie podoba...mialem i mi sie soft cioł
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
A Samsung 5 Odpowiedzi
A Samsung 6 Odpowiedzi
A Samsung 3 Odpowiedzi
B Telefony "bez systemu" 1 Odpowiedzi
D Zdjęcia z telefonu 0 Odpowiedzi
Top