ja mam taki problem ;d ze poprostu nie moge znaleźć gier motywów aplikacji itd do tego fona bo ma on nietypowa rozdziałke ktora wynosi 320x320 wiec jesli ktos uraczy mnie programami, grami, motywami do tego telefonu z windowsem mobile 6.1 bodajze to doslownie ozłoce ;d nie mam sprecyzowanych wymagan wiec przyjmuje wszystko byleby bylo tego duzo i dalo sie u mnie odpalic, najlepiej zeby byly przetestowane na tym fonie.
 
A co potrzebujesz z aplikacji to może pomogę.
 
ja mam taki problem ;d ze poprostu nie moge znaleźć gier motywów aplikacji itd do tego fona bo ma on nietypowa rozdziałke ktora wynosi 320x320 wiec jesli ktos uraczy mnie programami, grami, motywami do tego telefonu z windowsem mobile 6.1 bodajze to doslownie ozłoce ;d nie mam sprecyzowanych wymagan wiec przyjmuje wszystko byleby bylo tego duzo i dalo sie u mnie odpalic, najlepiej zeby byly przetestowane na tym fonie.
podaj tematykę/kolorystykę jaka Cię interesuje, a mogę Ci zrobić jakiś motywik ;)

co do programów - to będą Ci działać te co są na WM 6.1, bo one i tak dostosowują się do ekranu, lub są na 2 tryby w QVGA (krajobrazowy 320x240 i potrtretowy 240x320)

Co do gier to nie wiem, musiałbyś wypróbować jakieś z działu GRY z prefiksem "QVGA" ;)
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top