Samsung Galaxy S3 - Ogólnie i moja niedogodność

:witam:Hej w zeszłym tygodniu kupiłem SGS 3 chciałem na nim wgrać nawigację i jak na razie ze wszystkich zamieszczonych na stronce działa mi tylko Auto Mapa, a szkoda bo na wcześniejszym HTC Desire Z korzystałem z TomTom 1.1 i trochę się przyzwyczaiłem.
Ogólnie rzecz biorąc telefon całkiem niczego sobie, duży wyraźny ekran SAmoled bateria po pierwszym naładowaniu podczas ciągłego używania (gry, filmy, audio i internet) wytrzymała około 9h (+/- 5min) nie zacinał się w trybie wielu okien tzn. jednocześnie uruchomiona gra + film HD, kartę pamięci przyjął mi największą jaką mam czyli 16(4) bez problemu na stronce producenta piszą, że przyjmuje ponoć 32(10) jak kupię to sprawdzę czy tak jest. Filmy HD 1080 odtwarza bez przycinania się, dźwięk wyraźny. Jeżeli macie jakieś pytania to pisać? Ogólnie podsumowując telefon jest :spox:
A dla zainteresowanych specyfikacją odsyłam na stronkę producenta GALAXY S III - SPECYFIKACJE | SAMSUNG
 
Na YT jest pełno testów i recenzji ;)
 
Hej w zeszłym tygodniu kupiłem SGS 3 chciałem na nim wgrać nawigację i jak na razie ze wszystkich zamieszczonych na stronce działa mi tylko Auto Mapa, a szkoda bo na wcześniejszym HTC Desire Z korzystałem z TomTom 1.1 i trochę się przyzwyczaiłem.
TomTom też będzie działał bez problemu jak wrzucisz pliki na SD do odpowiedniego folderu, w tym wypadku do:
Kod:
/mnt/sdcard/tomtom/com.tomtom.poland/files/
Było o tym w temacie dot. SGS2 + TomTom'a: https://forum.gsmx.pl/57780/samsung-galaxy-s2-i-tomtom.html#post257679 ;)

Nawigacja TomTom 1.1.1 New / ALL MAPS i apk działa ok:
 
Ostatnio edytowany:
Ściągnąłem, zainstalowałem, skopiowałem i dalej nie działa :( jedyne co mi się nasuwa to potrzeba zrobienia roota ale tego robić nie zamierzam z powodu jednej apki. W każdym razie dzięki za pomoc.
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top